HWSW Informatikai Kerekasztal: LINEAGE2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

LINEAGE2

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 21. 17:37

Idézet

Szyasztok

www.lineage2.com

Akik ismerik azért, akik nem azért .)
Ha megtetszett vagy kérdésed van, vagy csak szeretnéd kirpróbálni egy ingyenes szerveren irj ide vagy nekem

Puszy

Szia! Ha elmondanád mi ez e ln nem tok angolul akkor.....

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 21. 18:31

Idézet

Idézet

Idézet

Szyasztok

www.lineage2.com

Akik ismerik azért, akik nem azért .)
Ha megtetszett vagy kérdésed van, vagy csak szeretnéd kirpróbálni egy ingyenes szerveren irj ide vagy nekem

Puszy

Szia! Ha elmondanád mi ez e ln nem tok angolul akkor.....


szia


ez egy online fantasy szerepjáték ahol egyszerre többezer ember játszik. Illetve serverfüggő melyiken mennyien.

Van ork, elf, darkelf, törpe és ember

És ezen belül is számtalan altipus

Ha kicsit megnézegeted a képeket nagyjából képet kaphatsz róla hogy is néz ki.
e ha adsz esetleg msn cimet ot könyebben tudnánk kommunikálni
puszy
Riana



sajna nincs de a jöv héten már talán lessz

#3 Felhasználó inaktív   Riana 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 21. 20:32

email?

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 22. 13:38

Idézet

Idézet



Addig is le tudod a játékot innen tölteni:


http://subidubi.netm...id=19&Itemid=45


chronicle04_installer.zip

2, 31 gb

Maga a játék felinstalálva 4,76 gb

elég nagy helyet foglal el de ez csak az iszonyat szép minõségi grafika miatt van

ha van kérdés itt amélem:

köszi cica és magyarítást honnan tok leszedni? ja a mailom

#5 Felhasználó inaktív   FallenX 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 258
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 22. 15:38

Idézet

Ha megtetszett vagy kérdésed van, vagy csak szeretnéd kirpróbálni egy ingyenes szerveren irj ide vagy nekem
Puszy

Nekem lenne pár kérdésem!
1.Tulajdonképpen miröl van szó a játékban?Van valami alapsztori,vagy csak úgy össz-vissz lödözni a fireballokat!?!
2.Hogy is van ez az ingyenes szerver?Szivesen játszanék! Kép
3.Ez csúny kérdés,de mégis megkell kérdeznem,tört játékal is lehet nyomni? Kép

Get the best...Jackson...Fuck the rest...


#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 23. 20:06

Idézet

Idézet

Idézet

Ha megtetszett vagy kérdésed van, vagy csak szeretnéd kirpróbálni egy ingyenes szerveren irj ide vagy nekem
Puszy

Nekem lenne pár kérdésem!
1.Tulajdonképpen miröl van szó a játékban?Van valami alapsztori,vagy csak úgy össz-vissz lödözni a fireballokat!?!
2.Hogy is van ez az ingyenes szerver?Szivesen játszanék! Kép
3.Ez csúny kérdés,de mégis megkell kérdeznem,tört játékal is lehet nyomni? Kép


Szyasztok

Nos cica helyett maradjunk Riana-nál .)

Magyarítás nincs a játékhoz, de a questek le vannak írva magarul.
Van alapsztori is de bevallom őszintén még nem olvastam el, nekem ugyse az a lényeg :Đ

Az ingyenes server ugymüködik
hogy letöltöd az alapjátékot
felinstalálod
és vannak serverek
van fizetős van free
és annak a serverpatchját teszed fel ahol játszani akarsz
ha ingyenesen akkor értelemszerűen nem kell érte havonta fizetni :-D

Mi természetesen ingyenesen játszunk
Semiben sem roszabb, mit a fizetős csak az ujdonságok később kerülnek bele

tört játék...

arra gondols, hogy van a bolti meg van az amit nemtőrl leszedsz?

Mert természetesen netről leszedettel is megy

ALul megtalálod a linket honnan lehet letölteni


Mi ezen a serveren vagyunk:

http://www.hasiok.co...cess=1&access=1

Van magyar klán, szóval nem gond, ha nem tudsz angolul

Ha van kérdés van msnem, emailem, vagy irjatok ide
Puszy
Riana




szia nem baj nekem már akkor is cica maradsz ha nem baj :-D

meg csakazé is cináltam MSN címet és a hétvégin lenne egypár kérdésem a címem sampe@sniper.hu


#7 Felhasználó inaktív   FallenX 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 258
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 23. 21:09

Ohh,köszönöm...
Azt kell mondjam minden kérdésemre választ adtál,DE
A Mi ezen a szerveren játszunk alatt valami nagyon ocsmány mit tudom én mi felvétele van és nem ajánlom megtekintésre!Lehet hogy csak nálam rossz,de biztosithatlak hogy attól amit láttam kihánytam a belem...Kép
Na most ha lehet kérnék szépen valami rendes cimet ahol regisztrálhatok vagy valami!?Ha kérhetném most ne boncoljanak senkit! Kép

Get the best...Jackson...Fuck the rest...


#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 24. 17:17

hali all


örülök a topicnak mert mar majnem 2 eve tolom a jatekkal, és tényleg mindenkinek ajanlani tudom, mert megunhatatlan:)

1500+ emberrel egy vilagban lenni ugy hogy körülötted minden mozog es egyik nap sem ugyanaz eleg jo:) (bar farmolos hentelos jatek...szal ahhoz h beinduljanak az esemenyek kell egy bizonyos szint:)
talabn meg elmondok egy-ket alap informaciot a jatekrol, hatah valaki kedvet kap ra:
75 szint van (ill hivataloson azthiszem kitoltak lvl 80 ig) 32 kaszt..
3 faj alapvetoen haosnlit: ember, elf, dark elf: ezeknek mindnek van varazslo, summoner, ijjasz, toros, tank, hiler, buffer alkasztjai (mas nevekkel jocskan mas tulajdonsagokkal skillekkel)
a masik ket faj (torpe, ork)alapvetoen elter: a törpeknel nincsen varazslo alkaszt (ertheto modon): es osszesen ket iranyba lehet kasztosodni, az egyik a spoilos a masik a krafter: a krafter a jatekan osszeszedheto különbözö targyakbol tud ruhat stb-t összerakni...a spoilos ezeket az alapanyagokat tudja hatekonyabban kiszedni...(mondanom sem kell veszettul gazdagra keerik magukat)

az ork: 4 kaszt van: destroyer (tank fele...de igazi pusztito skilljei vannak:), tyrant, egfajta marokfegyvert hasznalo veszettul gyors attack speedet produkalo klarakter, es van ket varazslofele..az egyik partybuffer, a masik varazslo de vannak bffjai is...

a jatek, azoknak akik nem ismerik a WOW hoz tudjak hasonlitani, de igazabol a kb masfel evvel a wow elott jott ki, szal nem koppintasrol van szo:)

a hivatalos es a tortszerver kozotti kulonbsegek pedig elegg elteroek..

a legjobb törtszerver amit most mondasni tudok c3 as klienst hasznal...egy orosz szerver rengeteg napi online playerrel rengetek mukodo dologga. a honlap cime la2.theabyss.ru, enis ezen a szerveren tolom most, mint ahogy rengeteg korabbi mar mar veterannak szamit magyar jatekos...ha segitseg kell az installal stb kapcsoaltban lehet irni batran...ill ha esetleg meg a jatekrol szeretnetek kerdezni..

a hivatalos c 4 es klienst hasznal es természetesen fizetős (~2500HUF/ho) itt is eleg stabil magyar bazis van, de itt nehezebb a kezdet...tekintettel arra h egy szerveren ha joltudom 10 ezer folott jatszanak...(nem akarok hulyeseget mondani, de rengetegen vannak egyszerre online) így nehezebb fejlodni is, kisebbek a ratek....de minden mukodik...

na mindegy nme irok többet mert lehet h nme erdekel senkit:)

de enis örülnek neki ha minel tobben jatszanak^^


#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 24. 19:39

Idézet

Idézet

<div>hali all


örülök a topicnak mert mar majnem 2 eve tolom a jatekkal, és tényleg mindenkinek ajanlani tudom, mert megunhatatlan:)

1500+ emberrel egy vilagban lenni ugy hogy körülötted minden mozog es egyik nap sem ugyanaz eleg jo:) (bar farmolos hentelos jatek...szal ahhoz h beinduljanak az esemenyek kell egy bizonyos szint:)</div><div><div>talabn meg elmondok egy-ket alap informaciot a jatekrol, hatah valaki kedvet kap ra:</div><div><div>75 szint van (ill hivataloson azthiszem kitoltak lvl 80 ig) 32 kaszt..</div><div><div>3 faj alapvetoen haosnlit: ember, elf, dark elf: ezeknek mindnek van varazslo, summoner, ijjasz, toros, tank, hiler, buffer alkasztjai (mas nevekkel jocskan mas tulajdonsagokkal skillekkel)</div><div><div>a masik ket faj (torpe, ork)alapvetoen elter: a törpeknel nincsen varazslo alkaszt (ertheto modon): es osszesen ket iranyba lehet kasztosodni, az egyik a spoilos a masik a krafter: a krafter a jatekan osszeszedheto különbözö targyakbol tud ruhat stb-t összerakni...a spoilos ezeket az alapanyagokat tudja hatekonyabban kiszedni...(mondanom sem kell veszettul gazdagra keerik magukat)

az ork: 4 kaszt van: destroyer (tank fele...de igazi pusztito skilljei vannak:), tyrant, egfajta marokfegyvert hasznalo veszettul gyors attack speedet produkalo klarakter, es van ket varazslofele..az egyik partybuffer, a masik varazslo de vannak bffjai is...

a jatek, azoknak akik nem ismerik a WOW hoz tudjak hasonlitani, de igazabol a kb masfel evvel a wow elott jott ki, szal nem koppintasrol van szo:)

a hivatalos es a tortszerver kozotti kulonbsegek pedig elegg elteroek..

a legjobb törtszerver amit most mondasni tudok c3 as klienst hasznal...egy orosz szerver rengeteg napi online playerrel rengetek mukodo dologga. a honlap cime la2.theabyss.ru, enis ezen a szerveren tolom most, mint ahogy rengeteg korabbi mar mar veterannak szamit magyar jatekos...ha segitseg kell az installal stb kapcsoaltban lehet irni batran...ill ha esetleg meg a jatekrol szeretnetek kerdezni..

a hivatalos c 4 es klienst hasznal es természetesen fizetõs (~2500HUF/ho) itt is eleg stabil magyar bazis van, de itt nehezebb a kezdet...tekintettel arra h egy szerveren ha joltudom 10 ezer folott jatszanak...(nem akarok hulyeseget mondani, de rengetegen vannak egyszerre online) így nehezebb fejlodni is, kisebbek a ratek....de minden mukodik...

na mindegy nme irok többet mert lehet h nme erdekel senkit:)

de enis örülnek neki ha minel tobben jatszanak^^</div></div></div></div></div>


kösz az infokat, az viszont egyáltalán nem szép hogy a te serveredre csábítod az embereket .D
pont ebben a topicban amit direkt azért hoztam létre, hogy bõvüljön az ÉN klánom

a free serverekkel kapcsolatban csak annyit a leírásodhoz, hogy többféle free server van c1-c4ig

a leggyakoribb a c3

mivel a c4 alegujabb és erre elég nehéz az átállás lag és bug nélkül

Ahol mi játszunk az alegdinamikusabban fejlõdõ c4 server

Szinte már minden vana mi c4hez kell kivéve ahorgászés, de azon is folymaatosan dolgoznak. Egyáltalán nem lagos,Aktív gm klán van akik állandoan dolgoznak ahibákon és a fejlesztéseken

Én amkor elkezdtem még c1en toltam

De az oroszok tönkretették a servert mert az volt a top 1 server

aztán az elsõ 3 fre server orosz volt
mert sorba tönkretették azokatr a free servereket ahol sok ember játszott

ennek az lett akövetkezménye, hogy náluk olyan zsúfoltság lett, hogy szinte képtelenség volt játszani lásd extreme

Ennek az lett a következménye hogy az összes csaló server szépen megnyuvadt.



Hidd el tudom mit mondok, mert amikor másodjára ujrakezdtem 3 honapja végigmentem az összes free serveren melyik a legjobb

És a Paradisenál jobbat nem találtam.

Ami free servereken különbség lehet

c 3 vagy c4es server
a c4 érthetõen jobb több ujdonság van rajta, de ha nem áll mögötte olyan fejlesztõgárda akkor alag és bug miatt élvezhetetlen lesz ajáték

2.
milyen ráta van a serveren
mivel a c4en plusz egy szint van a túl alacsny ráta nyilván nem jó a túl magas sem
Paradisen van egy nagyon alacson egy alacsony és gy közepes

Ami szerintem pont ideális

3. mennyi ember játszik egy serveren
ha túl kevés az semmiképpen sem jó, hisz nincs kereskedelem, nincs piac és kevés ember nem tudja kitermelni a cuccokat

Ha tól sok akkor meg túl sok apk, szóval zt is figyelembe kell venni

pk= player killer aki szórakozásból megöl téged hátha eldobsz valamilyen cuccot

4. a játékot smemiképpen sem hasonlítanám a wowhoz, hisz ott kicsit más jellegû a szisztéma, plusz hihetetlenül rondák a karakterek (bár ez csak az én véleményem)

De én 3 é alatt nem találtam egy mmorpgt sem ami igényesebb lett volna az L2-nél

A másik arrol hogy szerinted a te servered a "legjobb" még a c3as top100ban is csak a 17. szemben amienkel ami a7.
A c4es serverek között meg az 5. és ha azt nézed hogy 2 hibrif c3 server van elõtte akkor ez azt jelenti, hogy csak 2 c4es server elõzi meg

az egyiket néztem nagyon lagos a másik meg egy uj most indulo saját server és iszonyat kevesen vannak

Mivel ez nem olyan játék ahol az ember rövid idõt fog eltölteninagyon fontos a server megválasztása.

Nekem ez az 5. serverem. Szoval tudom milyen az ha nem olyan serveren vagy ami tényleg úgy müködik ahogy kéne


Szóval kedves Ylvain nem akarlak megbántani de kérlek ne itt reklámozd a serveredet, mert nem ezér thoztam létre ezta topicot, plusz rosszab is mint amienk .)


Akinek egyébb kérdése, hozzáfüznivalója van az irjon az msnemre:


vagy ide
Puszy












1. nem azert valaszoltam h a szerveremet reklamozzam, mert 1. nme az en szerverem, 2 vagyunk igyis elegen...en csak a velemenyemet mondtam el...en jatszottam paradison es nekem nme jott be..lagos, es c 4 el sokmindent elrontottak...de ez csak a velemenyem

amugy a masik szemelyes velemenyem, h aki teheti menjen hivatalosra...nehezebb, de utolag 2 ev jatek utan..en mar banom h nme ott kezdtem, mert soha egyetlenegy szerver sem leht annyira tökeletesen megcisnalni mint az....es akathogy is fejlesztik akarmelyik tort szervert sosem erheti be a hivatalost...de ezis csak a velemnyem..

es sztem nme kell igy felkapni a vizet...kedves Riana

#10 Felhasználó inaktív   Pete1 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 118
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 25. 13:35

Amúgy van magyar szerver is itt lehet regisztrálni arena.upc.hu

#11 Felhasználó inaktív   Drake14 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 09. 08:04

Segítség kellene nekem a Lineage 2 letöltéséhez.

#12 Felhasználó inaktív   Drake14 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 09. 08:08

Honnan lehet a játékot letölteni?

#13 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 10. 12:03

Idézet

Honnan lehet a játékot letölteni?
a hivatalos oldalról

#14 Felhasználó inaktív   FallenX 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 258
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 24. 12:00

Idézet

Idézet

Amúgy van magyar szerver is itt lehet regisztrálni arena.upc.hu

pfff a nightfallt inkább ne reklámozd :Đ
annál vacakabb servert még nem láttam

amúgy a z tény hogy a hivatalos a legjobb de én se tudok ennyi pénzt játákra kidobni

Mivel ez nem rövidtávú játék értelmesebb dolgokra kell költnei a fizum
Miért rossz a Nightfall ? Én nem tudom,mert még egyik helyen sem játszottam,de örülnék ha részleteznéd... Mondjuk mostmár igazán játszanék,mert totál kiéheztem és itt a szünidö... Kép

Get the best...Jackson...Fuck the rest...


#15 Felhasználó inaktív   Riana 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 08. 11:25

Kedves mindenki!

A Lineage2-t abbahagytam személyes okok miatt.

Jelenleg Ragnarokozom. ami szintén egy mmorpg.

http://cube-ro.extra...tid=2&Itemid=27

Ugyanolyna mint az l2 csak manga stílusú.
Magyar free serveren játszom. AKi szereztne ez ügyben informáciokat az irjon az elérhetőségeimre.


Puszy
Riana

#16 Felhasználó inaktív   Avvoltoio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 08:09

Szerintem az eddigi legjobb szerver amit találtam az orosz The Abyss szerver
http://la2.theabyss.eu/?files itt is lelehet tölteni a játékot, aztán ha ezen a szerveren akarsz játszani ugyanitt letöltesz egy kicsi patchet, és regisztrálsz. Meglepően sok magyarral találkoztam itt, több magyar klán is van ezen a szerveren. Ja és említésre méltó hogy legalább 1000 ember van fent állandóan, és csúcsidőben akár 3000-et is elérheti ez a szám, a szerver állandóan üzemel.
Csak egy kis statisztika:Kép
Accounts49 313
Characters 92 144

Kép
ja a játék Chronicles 3
És a legfontosabb hogy én is itt játszomKép
 Avvoltoio oldala

#17 Felhasználó inaktív   geroka999 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 22. 18:29

Sziasztok tudtok nekem adni olyan linket ahonan a lineage2 ingyen leszedhetem , mert szívesen kipróbálnám hogy milyen. Előre is köszönöm a segítséget.

#18 Felhasználó inaktív   ShiTkiE 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 11. 13:15

sziasztok

gondom van a lineage 2-vel

amikor elindítom a játékot akkor nagyon kicsi ablakba hozza ki az egészet.

és nem tudom mi lehet a baj ha options-re megyek akkor az alján nem kátom azt hogy apply Kép
lécci segítsetek!!!
előre is köszönöm segítségeteketKép



#19 Felhasználó inaktív   Bucsek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 16:07

Ajanlom nektek ezt a servert: http://frozennight.netszerver.hu A GM ek nagyon jofejek, mindennap EVENT varhato, a kozosseg nagoyn rendes, segitenek mindenben. Ajandekozasok vannak, es telleg jo a hangulat, Semmi lag, igaz meg kevesen vagyunk, de alakulunk :Đ Gyertek minel tobben !!!!!!! Sziasztok

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 05. 08. 18:23



Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó