HWSW Informatikai Kerekasztal: Assassin's Creed - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (53 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Assassin's Creed

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 02. 22:09

/write/forum/uploaded-pictures/200608/wallpaper1024_sjk7uhcn.jpg


Ezennel megnyitom az Assassin's Creed Fórumot!!!!!!!!!!!! A játék 2007-ben fog vmikor megjelenni és méltán veszi majd át a híres Prince of Persia sorozat mélyen tisztelt helyét.

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 02. 22:29

/write/forum/uploaded-pictures/200608/acd06.jpg

A Prince of Persia és a Splinter kell fejlesztőit is jegyző Ubisoft montreáli stúdiója új játék sorozat fejlesztésébe kezdett.
Az Assassin's Creed első része 1191-ben, a harmadik keresztes hadjárat idején játszódik. Az akciójátékban egy Altair férfit kell alakítanunk, aki Szaladin szúltán seregében küzd I. Richard lovagjai ellen. A 2007-ben debütáló játék állítólag vadi új élményt visz majd az akciójátékok sorába, köszönhetően kiuró szép grafikájának és páratlan történetének


#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 02. 22:33

/write/forum/uploaded-pictures/200608/1105060114462big_vnfyg62n.jpg

Először úgy tűnt hogy P3 exklúzív ként fog csak megjelenni de azóta kiderült hogy ezt nem jelentették be így nagy valószínűséggel jönni fog PC-re és XBOX3060-ra is Kép

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 02. 23:06

Érdekesnek tűnik.Én a PoP egy részével sem játszottam eddig, pedig mindenáron megakartam szerezni a 2-őt, de nem sikerült, mára már olyannyira olcsó, hogy valószínű megveszem eredetiben majd!Ez ilyen középköri akciójáték lesz?Valósághű vagy elhúzódik a Fantasy felé?Egykis infót ha tudsz még légyszi adj róla!

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 02. 23:41

jaja a középkoban fog játszódni ( elején ezt részletesebben leírtam) az és ez már inkább a valóság felé fog húzni mint a PoP. Több infót még én sem nagyon tok mondani mer még nagggyon friss a játék bejelentése.

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 02. 23:49

Egyébként már van hivatalos honlapja is (nem úgy mint a fifának pedig ez csak 2007ben fog megjellenni a fifa meg 3 hónap múlva) www.assassinscreed.com
és ott már mozgás közben is megtod nézni a játékot. Csak kattints a video menüre


#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 02. 23:54

Jaa, majd a Gothic 3 után jólessz levezetniKép

#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 03. 00:00

a Gothic a cipőjét nem törölhetné le ennek a játéknak Kép

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 03. 00:00

Megnéztem a videjót és nagyon durva, ez még a PoP:TT-t is übereli fogja!Nagyn remélem hogy ilyen lesz a játék mint a videóban és azt is hogy ez a jelenet kompletten benn lesz a játékban, mert nagyon jó!A mozdulatok, a grafika, biztos a hangulat is ott lesz, és erről mé nem is tudtam!Nagyon jó gamé!Na ezt rögtön a 2. helyre sorozzuk be a Gothic3 mögé, a FIFA sajna visszacsúszott a 3. helyre!Ez élvezetes lesz, bár mit várjunk amit felkarol az Ubisoft az csak jó lehet!

#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 03. 00:05

Na ugye ugye! Remélem hogy télleg jön PC-re is mer a hivatalos honlapján is még csak a PS3-ról ír de addig még rengeteg idő van. Kell alá vas az biztos Kép

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 03. 00:08

Hát én attól félek hogy nem fog kijönni PC-re, bár egy ilyen játékot csak kihoznak a mi platformunkra is!Mondjuk az ilyenfajta játékokat kényelmesebb gamepaddal játszani mint billentyűzet+egér kombóval!Az Ubisoft általában nem köcsög a PC-sekkel ezért szerintem jönni fog, vagyis remélem, vagyis nagyon nagyon remélem, de azt már nemtudom biztosítani hogy az atomerőművem lég lesz e neki!

#12 Felhasználó inaktív   hunlord 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 00:32

Nem kell félni... Jön PC-re is!
(forrás)
"Elől úszik a bálna, utána a kardhal, a remény hal meg utoljára!"

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 03. 00:36

Akkor már biztos vagyok a dolgomban, köszi az infót!És alig hiszek a szememnek hogy ez ott volt az E3-on?!?És én még erről a kitűnőnek igérkező alkotásról egy mukkot sem hallottam!

#14 Felhasználó inaktív   hunlord 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 00:50

Hát biztos hogy sok embernek meglepetést okozott a bejelentése... Én személy szerint nem várom annyira a játékot, de hogy ha a gamekapocsra felraknak valami extra, helyben megtekinthető videót, azt örömmel megnézem!
"Elől úszik a bálna, utána a kardhal, a remény hal meg utoljára!"

#15 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 09:44

Nekem az avatarom is mutatja, hogy meg vagyok őrülve érte, amióta csak megláttam az E3-as videót. Szerintem esélyes akár a Pop sorozat legyőzésére is. Már előttem van az ebből készülő sorozat is. Megéri nekik, mert biztos nagy rajongótábora van már most is.

Már csak az irányításra vagyok kíváncsi meg a nézetre. Ha egyszer a Pop-hoz hasonlítja mindenki, akkor legyen olyan és nincs probléma. A hivatalos oldalon van egy Teaser is, amiben szerintem hihető, hogy az erkélyre mászás Úgy fog kinézni. Sokkal emberibben mászott fel hősünk, mint a Pop-ban. Hát igen... fejlődünk.

PC-re is ki fog jönni, csak nyugodtabb lennék ha a hivatalos oldalon is kint lenne a PC ikon:)


#16 Felhasználó inaktív   Colt 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 09:56

Az idei Games Convention-on tuti, hogy ott lesz a játék (az Ubisoft hivatalosan jelentette be, ezekkel együtt: Splinter Cell Double Agent, Rainbow Six Vegas, Brothers in Arms Hells Highway) és gondolom újabb képekkel, infókkal látnak el bennünket. Remélem hivatalosan is bejelentik a Pc-s stuffot a GC-n!

Az élet álom, tedd valósággá. Az élet kaland, vállald. Az élet titok, fejtsd meg.

#17 Felhasználó inaktív   FNorberto 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 395
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 15:39

Kedvenc offline magazinom elbeszélgetett egy főmuftival és az elkotyogta hogy megjelenik PC-re és Xbox360-ra is!Sőt még az E3-on bemutatott demo is PC-n futott!ÉN a 360-as verziót várom nagyon!!!
Az élet egy játék, kerüld a GAME OVER-t!!!!!
Gears of War rulez!!!
iPhone 2G 16GB

#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 03. 15:55

Idézet

Kedvenc offline magazinom elbeszélgetett egy főmuftival és az elkotyogta hogy megjelenik PC-re és Xbox360-ra is!Sőt még az E3-on bemutatott demo is PC-n futott!ÉN a 360-as verziót várom nagyon!!!
Én pedig a PC verziót. Bár gondolom nagy gépigénye lesz. Úgyhogy lehet menni vásárloni. Kép

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 03. 19:08

Az introk mindig jól néznek ki. De kivételesen remélem hogy most a játék is megközelíti az intro szintjét

#20 Felhasználó inaktív   Bessas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 05. 13:28

Ass ´ zem pelust kell majd cserélnie annak (mint jómagam) aki játszik majd ezzel a játékkal : O
Álmodozz, mintha örökké élnél; élj, mintha ma meghalnál. - James Dean

Téma megosztása:


  • (53 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó