HWSW Informatikai Kerekasztal: Enemy Territory: QUAKE Wars - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Enemy Territory: QUAKE Wars

#1 Felhasználó inaktív   LoMAX 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 12. 07. 00:22

van pár új Alpha/Beta InGame Screenshots:
http://www.etqw.at/

#2 Felhasználó inaktív   LoMAX 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 12. 07. 20:48

Müxik a beta oldal, de sajna zárt teszt folyik :Đ
http://www.enemyterritory.com/betatest/wp-login.php?redirect_to=%2Fbetatest%2F


#3 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 07. 31. 21:41

na most az van, hogy en benne vagyok a zart betatesztben jol. viszont NDA (non-disclosure agreement) alatt folyik mindez, azaz semmit nem mondhatok rola a betateszt zart foruman kivul. azt azert igen, hogy tesztelek.

#4 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 10. 22:53

Na, kijött a demó végre. Kellemesen alacsony gépigénnyel, így General Thomas barátommal arra gondoltunk, hogy verbuválunk valami kisebb csapatot, hogy értelmes játékot is lehessen játszani.

Szóval jelentkezzenek már olyan személyek, akik értelmesek, normálisak és képesek csapatjátékot játszani és nem kezdenek el rambóskodni, mikor medicre lenne szükség. (Remélem azért ez nem nagy elvárás egy csapatalapú játéknál.)

Szóval most én próbálom meg a lehetetlent...
Fórumba tessék hozzászólni ha valaki szeretne játszani, hétköznap estékről lenne szó és nem, nincs saját szerverünk...
Köszönöm.
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#5 Felhasználó inaktív   Sarakrael 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 12. 15:41

Idézet

Na, kijött a demó végre. Kellemesen alacsony gépigénnyel, így General Thomas barátommal arra gondoltunk, hogy verbuválunk valami kisebb csapatot, hogy értelmes játékot is lehessen játszani.

Szóval jelentkezzenek már olyan személyek, akik értelmesek, normálisak és képesek csapatjátékot játszani és nem kezdenek el rambóskodni, mikor medicre lenne szükség. (Remélem azért ez nem nagy elvárás egy csapatalapú játéknál.)

Szóval most én próbálom meg a lehetetlent...
Fórumba tessék hozzászólni ha valaki szeretne játszani, hétköznap estékről lenne szó és nem, nincs saját szerverünk...
Köszönöm.
Én szeretnék csatlakozni a caspathoz, ha lehetséges. Általában Engineerel, vagy pedig vmi nehézfegyveressel szoktam nyomulni, és személy szerint utálom a rambókat.

#6 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 05. 19:31

Idézet

Na, kijött a demó végre. Kellemesen alacsony gépigénnyel, így General Thomas barátommal arra gondoltunk, hogy verbuválunk valami kisebb csapatot, hogy értelmes játékot is lehessen játszani.

Szóval jelentkezzenek már olyan személyek, akik értelmesek, normálisak és képesek csapatjátékot játszani és nem kezdenek el rambóskodni, mikor medicre lenne szükség. (Remélem azért ez nem nagy elvárás egy csapatalapú játéknál.)

Szóval most én próbálom meg a lehetetlent...
Fórumba tessék hozzászólni ha valaki szeretne játszani, hétköznap estékről lenne szó és nem, nincs saját szerverünk...
Köszönöm.

Ebbe én is beszálnék, bár megkésve szedtem le a demót. És továbbra is csak azzal rendelkezem. Hacsak eg nem nyerem. Egyébként a Fileplanet-en van valami ET:QW Lite server. Nem tudom mire jó.

Amúgy shotgun-os vagyok, GDF és ott lövöm az ellenséget ahol kell(ek).Kép


A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#7 Felhasználó inaktív   szabigyerek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 05. 19:35

Sziasztok!Tudom,hogy nem ide vág,de kéne egy kis segítség)

#8 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 05. 19:44

Ez a játék FPS vagy RTS?

#9 Felhasználó inaktív   Darth Razor 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 33
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 16. 15:45

Idézet

Ez a játék FPS vagy RTS?
Battlefield 2 szerű, multis FPS.

#10 Felhasználó inaktív   zeoos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 20. 18:46

Idézet

Na, kijött a demó végre. Kellemesen alacsony gépigénnyel, így General Thomas barátommal arra gondoltunk, hogy verbuválunk valami kisebb csapatot, hogy értelmes játékot is lehessen játszani.

Szóval jelentkezzenek már olyan személyek, akik értelmesek, normálisak és képesek csapatjátékot játszani és nem kezdenek el rambóskodni, mikor medicre lenne szükség. (Remélem azért ez nem nagy elvárás egy csapatalapú játéknál.)

Szóval most én próbálom meg a lehetetlent...
Fórumba tessék hozzászólni ha valaki szeretne játszani, hétköznap estékről lenne szó és nem, nincs saját szerverünk...
Köszönöm.

minden fegyvernemben játszom és én is hiányolom a csapat(össz)munkát ... amúgy egész jól sikerült játék ez

Kép keress zeoos néven



#11 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 21. 17:06

Hogy lehet keresni valakit? Én a demóig Player2007 néven futok, utána azt hiszem marad az Optimus Prime.Kép

Jó lenne összejönni többen neten. Jobb emberekkel játszani, mint a gép ellen. És még jobb ismerősökkel, bár ln még új vagyok itt.


A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#12 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 11. 21:23

Furcsa számomra, hogy eme játék topicja ennyire kihalt. A múlt héten megkaptam a játékot, amit még tavaly nyertem itt - köszi Gamekapocs! És 1 hét alatt jól kiveséztem. Meg kell mondjam sosem voltam Quake fan, sose ismertem igazán, és pláne nem játszottam vele anno, mikor divat volt. Ellenben eme játék demója is megfogott. Pedig nagy multis se vagyok. Mert minden multis játékkal az a bajom, hogy gyakorta egymást lőjük minden ok nélkül. A BF-ben is csak a checkpointokét harcolunk. Na de nem úgy a Quake Wars-nál. Itt végre nagy és jól megtervezett pályák vannak, és van küldetéss, célja a játéknak - bármelyik oldalon is állsz. Mindez változó melyik kasztban vagy. Egyszerűen számomra van célja az egésznek. És persze fontos a csapatmunka, hogy tud mikor hol a helyed vagy melyik képzetséget válaszd soldier, medic, ops, engieneer. Illetve melyik fegyver és a többi. Minél több XP-t gyűjtesz annál több fegyvert és képességet kapsz. Ez szintén nagyon tetszik. Valamint a rengeteg beépített voice message. :Đ

A játékkal bejárhatjuk szinte az egész világot: Észak Európa, Afrika, Észak Amerika, Ausztrália. Van itt havas hegyvidék, kopár sivatag, erdős völgy vagy tengerpart. A kedvencem a Slipgate nevű pálya, ahol egyszerre két pályan van. Az egyik a sivatagos Afrika, még a Slipgate túlsó oldlaán a fagyos Antartika. Valószínűleg amulti-textúra lévén képes a játék két pályát is működtetni párhuzamosan.
Én személy szerint a játékot abszolút 10-esre értékelem. Igaz, nekem is cska low beállításon fut a magas gépigény miatt, de a hangulat miatt még ez is mellékes.

U.i.: NemesisPrime85 néven nyomulok és reszkessen minden Strogg.:-D


A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#13 Felhasználó inaktív   OLI76 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 27. 20:50

Úgylátszik tényleg nincs akkora rajongótábora. Pedig szerintem jó játék, igaz csak a Demo verzióval játszottam eddig, de az hangulatos volt. A Wolf: Enemy Territory-val sokat játszottam, nagy rajongótábora van most is. Ez a játék szerintem méltó utódja lehetne, de legalábbis hasonlóan nagy rajongótábort szerezhetne. Talán a magasabb gépigény, meg az hogy nincs ingyen az ok amiért nem olyan népszerű. Akinek meg nagyon jó gépe van az talál más játékot ami neki jobban tetszik.A demo szervereken nincsenek túl sokan, remélem a teljes játékot sokan nyomják.

#14 Felhasználó inaktív   rockovmili 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 17. 11:01

Én most kaptam karácsonyra gépet de überfaxát és van benne 8800gts-is de nem a legujabb játékokra utazok hanem azokra amik "élményt nyújtanak" és sztem az ETQW ien és én le is szedtem é rohadtjó csak kevés a magyar szeróKép

#15 Felhasználó inaktív   OLI76 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 03. 17:10

Én idő közben megszereztem a teljes játékot. Nagyon tetszik, nagyon jó partikat lehet játszani.
Csak az a gondom, hogy az internet kapcsolatom napközben nem túl jó, úgyhogy csak este tudok játszani.

Szerintem nagyon jó pályákat csináltak hozzá. A telepithető cuccok is tök jók. Főleg az aknákat szeretem telepitgetni. Nagyon változatos partikat lehet játszani még ugyanazon csapat ellen és ugyanazon a pályán is.

#16 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 27. 21:03

Megjelent az 1.5 patch, benne számos javítással. Auto-join a limbo menüben, így automatikasn abba csapatba léptet, ahol szükség van játékosra. Állítható a beálításoknál, hogy jelezen hanggal, szöveggel vagy sehogy ha aknához közelítünk. Az XP és rang rendszeren is alakítottak, így játék közben is látni ki milyen rangban van. A teljes listaitt olvasható.

Azon kevés játékosok, akik szoktak játszani milyen néven vannak fent? Hátha összefutunk.
A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 05. 27. 21:06

Hát sztem ez a játék egy nagyon lsikerült darab!És még xboxra is jön ezzel ismerik el a pc buáksát!

#18 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 28. 09:07

Idézet

Hát sztem ez a játék egy nagyon lsikerült darab!És még xboxra is jön ezzel ismerik el a pc buáksát!
A PC bukását?? Öreg már megint hülye vagy?
   

#19 Felhasználó inaktív   viceviktor 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 373
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 28. 14:42

{#}Blast Furnace HUN valaki tudja erre a szerverre az Rcon Jelszó-t??

alaplap: MSI  P35 platinum, cpu: Intel core 2 duo ,E6850 3GHz ,vga: BFG tech 8800GT OC2 512 MB,GDDR3 ,ram: 2x1GB, 800 MHz, Kingmax ,merevlemez:  Maxtor 250GB sata2 ,monitor: ASUS VW195U 19" ,gépház: Raidmax Sagitta 2


#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 05. 28. 14:59

1.Nem vagyok öreg
2:nem vagyok hülye
3.B**ki lécci ne fikázál mindig
4:A PC-S VERZIÓ BUKÁSÁRA GONDOLTAMKépKép

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó