HWSW Informatikai Kerekasztal: S.T.A.L.K.E.R.-Clear Sky - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

S.T.A.L.K.E.R.-Clear Sky

#1 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 16. 21:05

Ezt a topicot azoknak hoztam létre,akik akarnak dumálni a S.T.A.L.K.E.R. következő részéről,a Clear Sky-ról.Mivel a készitők nem nagyon szivárogtatnak ki részleteket erről a project-ről,megpróbálok pár dolgot összefoglalni amit edig tudni lehet a magáról a játékról.Remélem minél többen fogtok érdeklődni ez iránt,és véleményt nyilvánitani
 

#2 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 17. 17:52

What awaits you S.T.A.L.K.E.R.,in the Zone that changed?....Mi vár rád S.T.A.L.K.E.R.,a zónában mi megváltozott?

Ez tehát a Clear Sky jelmondata.Mint mondtam összeszedtem pár infót magáról a játékról,hogy legyen miből kiindulni.lehet hogy egy-két hirt már hallottatok,de remélem tudok újat is mondani.Kép -A játékos egy zsoldost alakit,akinek fő célja a Strelok nevezetű Stalker kiiktatása lesz.Meglett erősitve,hogy nem tudjuk megölni,de a játék során látni fogjuk,és a történet szorosan hozzá fog kapcsolódik.-A Shadow Of Chernobyl lineáris játékmenete helyett,a játék a MI által vezérelt frakcióháborúkra lesz épitve,ahol a különböző csoportok területért vivnak meg a zónában.-Csatlakozhatsz a 9 frakció egyikéhez,és győzelemre vezetheted őket.Megerősitett frakciók amikhez csatlakozni lehet:Banditák,Duty,Freedom,Clear Sky,Zsoldosok,Katonaság,Tudósok,magányos Stalkerek-A játék még mindig a zónában játszódik egy évvel a Shadow Of Chernobyl története elött,igy a helyszinek felét már láthattuk az előző játékban.Visszatérő helyszinek:Atomerőmű(NPP),Vörös Erdő(Red Forest)Agroprom Kutató Intézet(Agroprom Research Institute)50-50%-ban szerepelnek régi és új helyszinek.Az egyik új terület a mocsár,ami hatalmasnak igérkezik.-Nagyobb anomália aktivitás lesz(Új és többfajta)a játékosnak detektort kell magánál hordania ha leletet szeretne találni.Egyik kezében a detektor,a másikban egy pisztolyt tarthat.Új mutánsok lesznek,és régiek átdolgozva.Lehetséges hogy kitörés(Blowout)is lesz a játék folyamán.(Nincsen megerősitve)-A gránátok használata mellett a MI jóval okosabb lett.Az NPC-k együttműködnek egymással,csapatban dolgoznak.-Fegyverek és ruhák javithatóak lesznek,és mindegyiknek új fejleszthetőségi rendszere lesz.Több ritka fegyver is lesz.Lehetséges lesz továbbfejleszteni őket minden kategóriában.Ritka fegyvereket nehezebb lesz találni.-A motor teljesen ujralett dolgozva,a világitás át lett alakitva(Az éjszakák sötétebbek lesznek,teljesen dinamikus világitás lesz,minden fényforrás kioltható lesz)-A motor támogatni fogja a DX 8,9,10-et.A játék realisztikusabb lesz(Új karakter modellek,többfajta animációk,viz-effektek)Ujratöltés közben a látvány a fegyverre fokozódik,és a háttér homályossá válik.-Egy új mutáns meg lett erősitve, a Mocsári Vérszivó(Bloodsucker)aki láthatatlan llesz.A Vérszivót a mocsárban lehet megtalálni,és képes az NPC-k és a játékos megragadására,és hogy több méterre elhajitsa áldozatát,mielött elviszi a mocsárba megenni.


 

#3 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 17. 20:07

én várom, egyedül a sok töltés nem tetszett az elsö részben, meg hogy összevissza kellett több kilométereket futkosni 1-1 küldi miatt. remélem tesznek valamit ennek az ügyében:)

#4 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 17. 20:29

Idézet

én várom, egyedül a sok töltés nem tetszett az elsö részben, meg hogy összevissza kellett több kilométereket futkosni 1-1 küldi miatt. remélem tesznek valamit ennek az ügyében:)
Igen.Hogy ne kelljen annyit gyalogolni,a Shadow Of Chernobyl-ből megismert vezető(Guide) fajta stalkereket csinálnak aki elvisz ahova akarod,persze némi pénzért.Kép
 

#5 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 17. 20:52

Idézet

Idézet

én várom, egyedül a sok töltés nem tetszett az elsö részben, meg hogy összevissza kellett több kilométereket futkosni 1-1 küldi miatt. remélem tesznek valamit ennek az ügyében:)
Igen.Hogy ne kelljen annyit gyalogolni,a Shadow Of Chernobyl-ből megismert vezető(Guide) fajta stalkereket csinálnak aki elvisz ahova akarod,persze némi pénzért.Kép
ojan volt az 1-ben?:O kajak nem vettem észre:) arrol hallottam, hogy lett volna benne jármüre lehetöség, csak ez valami mod, amiket én rettentöen rühellek

#6 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 18. 14:12

Megismert:)Talákozhattál vele de ő csak egy misszióban szerepelt.Bocsi,rosszul fogalmaztam!
 

#7 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 06. 10:02

Nah,nem nagyon volt időm mostanában foglalkozni ezzel a témával de most szeretném bepótolni a lemaradástKép

Ugye amint a Kapocs-tól megtudhattuk hivatalos megjelenési dátumot kapott a Clear Sky.Megjegyzem ez még csak a második megjelenési dátum(remélem több nem is lesz)Videót még nem,de annál több képet adnak ki mostanában Ukrajnai barátaink.Igaz nem lehet tudni hogy DX9 vagy DX10es képek mert kis felbontásúak.Mindenesetre ezen az oldalon megtalálhatjátok őket: http://www.oblivion-...design2&lang=en

És egy videót amiből a képek származnak: http://rutube.ru/tra...html?v=db107dac

Sajnos az utolsóhoz orosz nyelvtudás is szükséges,viszont elég hosszú videó.


 

#8 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 19. 19:27

Hirek szerint a mai napon már a neten van a Clear Sky prezentációs demója amit tavalyi évben bemutattak a közönségnek.Egy pálya szerepel benne de se DX10 nem támogatja se küldetést nem tartalmaz,igy csak amolyan free roam-fajta.Állitólag pár Stalker oldalról már lelehet tölteni.

Hir: http://www.pcgames.d...rsion_geleaked/

Update:A hely ahonnan letölthető állitólag tele van trójai virussal ugyhogy mindenki saját felelősségére menjen oda.Az fenti link csak a hirhez visz.Már csak ugyis 101nap 2óra van hátraKép


 

#9 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 07. 18:35

Megjelent az első Preview a S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky-ból.3 oldalnyi tömör betű vár arra aki kiváncsi hogy milyen is lesz a Shadow Of Chernobyl előzményeit feldolgozó játék.Sajnos a preview németül van,de aki tud valamennyire németül és kiváncsi nézzen el ide: http://www.onlinewel...oter_flirt.html
 

#10 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 12. 19:36

A filefront oldalán felbukkant két Clear Sky video,az egyik egy videó-interjú,a másik egy 25perces gameplay videó ami a játék elejét meséli el,aki kiváncsi a a 25perces videóra,kattintson ide
 

#11 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 12:10

Idézet

A filefront oldalán felbukkant két Clear Sky video,az egyik egy videó-interjú,a másik egy 25perces gameplay videó ami a játék elejét meséli el,aki kiváncsi a a 25perces videóra,kattintson ide
Húú, belenéztem a gameplay-be... Ez nagyon faja lesz! Mennyivel sütibb csavarral, meg műszerrel keresgélni az anomáliákat... Eszméletlen hangulatos, sztem jobb lesz mint az előző! Várjuk szeretettel! (Bár kicsit furcsa ez a sok blowout 1szerre... eddig nem volt, most meg egymás után többet kell túlélni...)

#12 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 12:33

Idézet

Idézet

A filefront oldalán felbukkant két Clear Sky video,az egyik egy videó-interjú,a másik egy 25perces gameplay videó ami a játék elejét meséli el,aki kiváncsi a a 25perces videóra,kattintson ide
Húú, belenéztem a gameplay-be... Ez nagyon faja lesz! Mennyivel sütibb csavarral, meg műszerrel keresgélni az anomáliákat... Eszméletlen hangulatos, sztem jobb lesz mint az előző! Várjuk szeretettel! (Bár kicsit furcsa ez a sok blowout 1szerre... eddig nem volt, most meg egymás után többet kell túlélni...)
Hát remélem én is hogy nem viszik annyira túlzásba Blowout-ot.De jó játék lesz és az a lényegKép
 

#13 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 13:15

Idézet

Idézet

Idézet

A filefront oldalán felbukkant két Clear Sky video,az egyik egy videó-interjú,a másik egy 25perces gameplay videó ami a játék elejét meséli el,aki kiváncsi a a 25perces videóra,kattintson ide
Húú, belenéztem a gameplay-be... Ez nagyon faja lesz! Mennyivel sütibb csavarral, meg műszerrel keresgélni az anomáliákat... Eszméletlen hangulatos, sztem jobb lesz mint az előző! Várjuk szeretettel! (Bár kicsit furcsa ez a sok blowout 1szerre... eddig nem volt, most meg egymás után többet kell túlélni...)
Hát remélem én is hogy nem viszik annyira túlzásba Blowout-ot.De jó játék lesz és az a lényegKép
Jaja! Na, volt 1 kis időm és végignéztem... Elég durva a zenei aláfestés, nemtom, kicsit elveszi a realitást (márha lehet a stalker kapcsán realitásról beszélni) de legalább tudjuk majd, mikor van para! Viszont a fegyverhangok sokkal jobbak lettek! Nyerő stuff!

#14 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 13:20

Idézet

Idézet

Hát remélem én is hogy nem viszik annyira túlzásba Blowout-ot.De jó játék lesz és az a lényegKép
Jaja! Na, volt 1 kis időm és végignéztem... Elég durva a zenei aláfestés, nemtom, kicsit elveszi a realitást (márha lehet a stalker kapcsán realitásról beszélni) de legalább tudjuk majd, mikor van para! Viszont a fegyverhangok sokkal jobbak lettek! Nyerő stuff!
Végre éledezik ez a topic,azt hittem rajtam kivül senkit sem érdekel ez a gammaKépÉn az első S.T.A.L.K.E.R.-t imádtam elejétől fogva,de mégjobban az 1.0003-as peccs után.Ja meg a plussz 1Gb RAM után mer akkor már nem fagyott leKép
 

#15 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 13. 13:42

Idézet

Idézet

Idézet

Hát remélem én is hogy nem viszik annyira túlzásba Blowout-ot.De jó játék lesz és az a lényegKép
Jaja! Na, volt 1 kis időm és végignéztem... Elég durva a zenei aláfestés, nemtom, kicsit elveszi a realitást (márha lehet a stalker kapcsán realitásról beszélni) de legalább tudjuk majd, mikor van para! Viszont a fegyverhangok sokkal jobbak lettek! Nyerő stuff!
Végre éledezik ez a topic,azt hittem rajtam kivül senkit sem érdekel ez a gammaKépÉn az első S.T.A.L.K.E.R.-t imádtam elejétől fogva,de mégjobban az 1.0003-as peccs után.Ja meg a plussz 1Gb RAM után mer akkor már nem fagyott leKép
Én is nagyon szerettem a játékot mondjuk az RPG-ket is szeretem!Most lehet hüyleséget modnok de a C.Skyeba lesz Multi?Mert mintha vhol hallottam volnaxD

#16 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 13:58

Idézet

Idézet

Végre éledezik ez a topic,azt hittem rajtam kivül senkit sem érdekel ez a gammaKépÉn az első S.T.A.L.K.E.R.-t imádtam elejétől fogva,de mégjobban az 1.0003-as peccs után.Ja meg a plussz 1Gb RAM után mer akkor már nem fagyott leKép
Én is nagyon szerettem a játékot mondjuk az RPG-ket is szeretem!Most lehet hüyleséget modnok de a C.Skyeba lesz Multi?Mert mintha vhol hallottam volnaxD
Igen,és úgy hallottam járművek is lesznek benne.Egy ponton emlitették hogy lehet a multiba lesznek nőnemű karakterek is,de nemtudom elvetették-e azt az ötletet.
 

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 13. 14:04

Idézet

Idézet

Idézet

Végre éledezik ez a topic,azt hittem rajtam kivül senkit sem érdekel ez a gammaKépÉn az első S.T.A.L.K.E.R.-t imádtam elejétől fogva,de mégjobban az 1.0003-as peccs után.Ja meg a plussz 1Gb RAM után mer akkor már nem fagyott leKép
Én is nagyon szerettem a játékot mondjuk az RPG-ket is szeretem!Most lehet hüyleséget modnok de a C.Skyeba lesz Multi?Mert mintha vhol hallottam volnaxD
Igen,és úgy hallottam járművek is lesznek benne.Egy ponton emlitették hogy lehet a multiba lesznek nőnemű karakterek is,de nemtudom elvetették-e azt az ötletet.
HUh az állat lesz főleg úgy, hogy javítottak a grafikánés jobban optimizálták

#18 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 14:08

Idézet

Idézet

Igen,és úgy hallottam járművek is lesznek benne.Egy ponton emlitették hogy lehet a multiba lesznek nőnemű karakterek is,de nemtudom elvetették-e azt az ötletet.
HUh az állat lesz főleg úgy, hogy javítottak a grafikánés jobban optimizálták
Hát reméljük ennek majd nem kell 2 patch hogy stabil legyen,mint az elődjeKép
 

#19 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 18:48

Idézet

Idézet

Idézet

Igen,és úgy hallottam járművek is lesznek benne.Egy ponton emlitették hogy lehet a multiba lesznek nőnemű karakterek is,de nemtudom elvetették-e azt az ötletet.
HUh az állat lesz főleg úgy, hogy javítottak a grafikánés jobban optimizálták
Hát reméljük ennek majd nem kell 2 patch hogy stabil legyen,mint az elődjeKép
Verdák is, nők is, igazi poszt-apokaliptikus kánaán! Sokat tanultak a fejlesztők a hibákból, most biztos 1 stabilabb cuccal állnak elő!

#20 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 13. 20:43

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Igen,és úgy hallottam járművek is lesznek benne.Egy ponton emlitették hogy lehet a multiba lesznek nőnemű karakterek is,de nemtudom elvetették-e azt az ötletet.
HUh az állat lesz főleg úgy, hogy javítottak a grafikánés jobban optimizálták
Hát reméljük ennek majd nem kell 2 patch hogy stabil legyen,mint az elődjeKép
Verdák is, nők is, igazi poszt-apokaliptikus kánaán! Sokat tanultak a fejlesztők a hibákból, most biztos 1 stabilabb cuccal állnak elő!
Hát azt mondták jóval optimizáltabb lesz,és hogy ugye kisebb lesz a gépigény is....nos ebből annyi jött ki hogy a gépigényt nem változott semmit a SOC-hoz képest,csak 1Gb-ram helyett 1.5Gb kell.
 

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó