HWSW Informatikai Kerekasztal: Forza Motorsport 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Forza Motorsport 3

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 11:01

[font=" arial; font-size: 12px; line-height: normal" class="Apple-style-span"]A Microsoft hétfői E3-as konferenciáján rántották le a leplet a Forza Motorsport 3-ról, most pedig az is kiderült, hogy a harmadik rész két DVD-n fog érkezni.

A Turn 10 tartalomért felelős direktora, John Wendl elmondta, hogy maga a játék az első korongon lesz majd rajta, a második lemez pedig plusz kocsikat és pályákat fog tartalmazni. Hogy kell-e majd lemezt cserélgetni? A válasz az, hogy nem, a kettes DVD tartalma ugyanis teljes egészében installálható lesz.

A Forza Motorsport 3 még idén októberben meg fog jelenni, több, mint négyszáz kocsival és száz versenypályával a két korongon.[/font]


Kép
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 11:44

Ejjj, mondom magamban....újra korményt fogok venni. De most lehet nem a Boxosat...nézzünk csak körül...
A ma reggeli videócsomagban a forzás videókban van is egy nagyon tetszetős kis szett. Meg is találtam az oldalukat:
Nézzük az árakat....CSAK a kormány 140.000,-Ft....
na jó lesz nekem a Boxos kormény is...használt!

Kép
Kép
Kép

#3 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 11:51

Idézet

[font=" arial; font-size: 12px; line-height: normal" class="Apple-style-span"]A Microsoft hétfői E3-as konferenciáján rántották le a leplet a Forza Motorsport 3-ról, most pedig az is kiderült, hogy a harmadik rész két DVD-n fog érkezni.

A Turn 10 tartalomért felelős direktora, John Wendl elmondta, hogy maga a játék az első korongon lesz majd rajta, a második lemez pedig plusz kocsikat és pályákat fog tartalmazni. Hogy kell-e majd lemezt cserélgetni? A válasz az, hogy nem, a kettes DVD tartalma ugyanis teljes egészében installálható lesz.

A Forza Motorsport 3 még idén októberben meg fog jelenni, több, mint négyszáz kocsival és száz versenypályával a két korongon.[/font]

A 100 pályát úgy kell érteni, hogy lesz olyan 20-25, és mindegyiken több útvonal, illetve oda-vissza :Đ

#4 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 11:56

Idézet

Idézet

[font=" arial; font-size: 12px; line-height: normal" class="Apple-style-span"]A Microsoft hétfői E3-as konferenciáján rántották le a leplet a Forza Motorsport 3-ról, most pedig az is kiderült, hogy a harmadik rész két DVD-n fog érkezni.

A Turn 10 tartalomért felelős direktora, John Wendl elmondta, hogy maga a játék az első korongon lesz majd rajta, a második lemez pedig plusz kocsikat és pályákat fog tartalmazni. Hogy kell-e majd lemezt cserélgetni? A válasz az, hogy nem, a kettes DVD tartalma ugyanis teljes egészében installálható lesz.

A Forza Motorsport 3 még idén októberben meg fog jelenni, több, mint négyszáz kocsival és száz versenypályával a két korongon.[/font]

A 100 pályát úgy kell érteni, hogy lesz olyan 20-25, és mindegyiken több útvonal, illetve oda-vissza :Đ
Ahogy az az elődben is volt :-D

Meg azt a 400 kocsot sem tudom ám felhőtlenül elhinni! Lehet küllemre lesz 400 különböző kocsi...de bizonyosan nem típusra. Mondjuk egy féle autóból lesz gondolom sime, meg tuningolt, spoilerrel, meg anélkül, felmatricázva, meg leültetve...és akkor az már 5 :)
De hogy fizikájában 400 autót lemodelleztek volna...nos azt már tényleg erősen kétlem!!!! És akkor jönnek még add-on-nak a hangok... gondolom felvettek 50-60 eutóhangot, ozt EQ-val eltolták ide-oda, és kész.
Lehet szkeptikus vagyok....NE legyen igazam.
Ettől függetlenül, nálam biztos vétel lesz. És nem fogom eladni oly gyoran mint a 2-t. Ebbe online is bele akarok tenni jópár órát!

Kép
Kép
Kép

#5 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 11:58

Idézet

Ejjj, mondom magamban....újra korményt fogok venni. De most lehet nem a Boxosat...nézzünk csak körül...
A ma reggeli videócsomagban a forzás videókban van is egy nagyon tetszetős kis szett. Meg is találtam az oldalukat:
Nézzük az árakat....CSAK a kormány 140.000,-Ft....
na jó lesz nekem a Boxos kormény is...használt!
Valahogy nem igen reklámozzák. Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#6 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 11:59

Idézet

Idézet

Ejjj, mondom magamban....újra korményt fogok venni. De most lehet nem a Boxosat...nézzünk csak körül...
A ma reggeli videócsomagban a forzás videókban van is egy nagyon tetszetős kis szett. Meg is találtam az oldalukat:
Nézzük az árakat....CSAK a kormány 140.000,-Ft....
na jó lesz nekem a Boxos kormény is...használt!
Valahogy nem igen reklámozzák. Kép
Nem találtad az akciós Tesco termékek közt hátul sem mi?
Kép
Kép
Kép

#7 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 12:14

Idézet

Idézet

Valahogy nem igen reklámozzák. Kép
Nem találtad az akciós Tesco termékek közt hátul sem mi?
Sajna nem. Kép Holnap megnézem a Lidl-ben is. Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#8 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 12:48

Idézet

Ahogy az az elődben is volt :Đ

Meg azt a 400 kocsot sem tudom ám felhőtlenül elhinni! Lehet küllemre lesz 400 különböző kocsi...de bizonyosan nem típusra. Mondjuk egy féle autóból lesz gondolom sime, meg tuningolt, spoilerrel, meg anélkül, felmatricázva, meg leültetve...és akkor az már 5 :-D
De hogy fizikájában 400 autót lemodelleztek volna...nos azt már tényleg erősen kétlem!!!! És akkor jönnek még add-on-nak a hangok... gondolom felvettek 50-60 eutóhangot, ozt EQ-val eltolták ide-oda, és kész.
Lehet szkeptikus vagyok....NE legyen igazam.
Ettől függetlenül, nálam biztos vétel lesz. És nem fogom eladni oly gyoran mint a 2-t. Ebbe online is bele akarok tenni jópár órát!
Pedig nem túl hihetetlen, a Gran Turismo 4-ben legutóbb 800 kocsi volt a PS2-n, teljesen különböző. Voltak 1950-es modellek is, sőt ha jól emlékszem még korábbiak.

#9 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 12:52

Gondolom még semmi hír incs arról, hogy lesz e benne splitscreen így inkább azt kérdem, hogy az leőző részben volt?

#10 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 13:00

Idézet

Idézet

Ahogy az az elődben is volt :Đ

Meg azt a 400 kocsot sem tudom ám felhőtlenül elhinni! Lehet küllemre lesz 400 különböző kocsi...de bizonyosan nem típusra. Mondjuk egy féle autóból lesz gondolom sime, meg tuningolt, spoilerrel, meg anélkül, felmatricázva, meg leültetve...és akkor az már 5 :-D
De hogy fizikájában 400 autót lemodelleztek volna...nos azt már tényleg erősen kétlem!!!! És akkor jönnek még add-on-nak a hangok... gondolom felvettek 50-60 eutóhangot, ozt EQ-val eltolták ide-oda, és kész.
Lehet szkeptikus vagyok....NE legyen igazam.
Ettől függetlenül, nálam biztos vétel lesz. És nem fogom eladni oly gyoran mint a 2-t. Ebbe online is bele akarok tenni jópár órát!
Pedig nem túl hihetetlen, a Gran Turismo 4-ben legutóbb 800 kocsi volt a PS2-n, teljesen különböző. Voltak 1950-es modellek is, sőt ha jól emlékszem még korábbiak.
Nade nem mondod hogy 800 autónak modellezték le a fizikáját, mert azt azért kétlem
De nem kétkedni akarok, neked legyen igazad!!!!


Kép
Kép
Kép

#11 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 13:01

Idézet

Gondolom még semmi hír incs arról, hogy lesz e benne splitscreen így inkább azt kérdem, hogy az leőző részben volt?
hmmm...nem emlékszem. csak online játszottam vele...
De ha lenne benne....érdekes lenne két kormánnyal egymás mellett versenyezni!!! norb hozná a sajátját, és micsoda versenyek lennének apám!!!!

Kép
Kép
Kép

#12 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 13:55

Idézet

Gondolom még semmi hír incs arról, hogy lesz e benne splitscreen így inkább azt kérdem, hogy az leőző részben volt?
Volt benne, öcsémmel néha úgy toltuk.
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#13 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 14:07

Idézet

Idézet

Pedig nem túl hihetetlen, a Gran Turismo 4-ben legutóbb 800 kocsi volt a PS2-n, teljesen különböző. Voltak 1950-es modellek is, sőt ha jól emlékszem még korábbiak.
Nade nem mondod hogy 800 autónak modellezték le a fizikáját, mert azt azért kétlem
De nem kétkedni akarok, neked legyen igazad!!!!

Én úgy tudom, hogy mindegyiknek egyedi fizikája volt, illetve az 5-ben biztos az lesz. Voltak is képek meg videók róla, ahogy a tesztpályájukon ott sorakoznak az autók, mondjuk senki nem számolta meg, és biztos nincs kinn egyszerre az összes. De nem véletlen, hogy olyan 6 éve készítik már a cuccot, és csak jövőre jelenik meg, mikor egy átlagos AAA kategóriás játék fejlesztési ideje, 2 max. 3 év.

Nem véletlenül a legjobb autós játék a világon na :Đ

#14 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 14:19

Idézet

Idézet

Idézet

Pedig nem túl hihetetlen, a Gran Turismo 4-ben legutóbb 800 kocsi volt a PS2-n, teljesen különböző. Voltak 1950-es modellek is, sőt ha jól emlékszem még korábbiak.
Nade nem mondod hogy 800 autónak modellezték le a fizikáját, mert azt azért kétlem
De nem kétkedni akarok, neked legyen igazad!!!!

Én úgy tudom, hogy mindegyiknek egyedi fizikája volt, illetve az 5-ben biztos az lesz. Voltak is képek meg videók róla, ahogy a tesztpályájukon ott sorakoznak az autók, mondjuk senki nem számolta meg, és biztos nincs kinn egyszerre az összes. De nem véletlen, hogy olyan 6 éve készítik már a cuccot, és csak jövőre jelenik meg, mikor egy átlagos AAA kategóriás játék fejlesztési ideje, 2 max. 3 év.

Nem véletlenül a legjobb autós játék a világon na :Đ
Nemtudom, nem próbáltam. Hihetetlennek hangzik, de ha így van/volt/lesz az szép teljesítmény.
Nekem a 400 autó is nagyon soknak tűnik....nemtom lesz e időm egyáltalán kipróbálni mind... mindenesetre ha eljutunk oda, remélem megpróbálod elkenni a számat pár körön online!

Kép
Kép
Kép

#15 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 14:22

Idézet

Nemtudom, nem próbáltam. Hihetetlennek hangzik, de ha így van/volt/lesz az szép teljesítmény.
Nekem a 400 autó is nagyon soknak tűnik....nemtom lesz e időm egyáltalán kipróbálni mind... mindenesetre ha eljutunk oda, remélem megpróbálod elkenni a számat pár körön online!
Hát, mivel teljesen noob vagyok Forzában sajna így inkább valószínűbb, hogy te fogsz elkenegetni Kép

Burnoutban viszont verhetetlen vagyok Kép

#16 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 14:25

Idézet

Idézet

Nemtudom, nem próbáltam. Hihetetlennek hangzik, de ha így van/volt/lesz az szép teljesítmény.
Nekem a 400 autó is nagyon soknak tűnik....nemtom lesz e időm egyáltalán kipróbálni mind... mindenesetre ha eljutunk oda, remélem megpróbálod elkenni a számat pár körön online!
Hát, mivel teljesen noob vagyok Forzában sajna így inkább valószínűbb, hogy te fogsz elkenegetni Kép

Burnoutban viszont verhetetlen vagyok Kép
húúúú de rég Peredájszoztam...de lehet beszerzem megint. Msot már szaréhugyé utánamvágják :Đ

...és az nem baj ha suta vagy Forzában....legalább több sikerélményem lesz mint UFC-ben :-D

Kép
Kép
Kép

#17 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 14:25

Idézet

Nemtudom, nem próbáltam. Hihetetlennek hangzik, de ha így van/volt/lesz az szép teljesítmény.
Nekem a 400 autó is nagyon soknak tűnik....nemtom lesz e időm egyáltalán kipróbálni mind... mindenesetre ha eljutunk oda, remélem megpróbálod elkenni a számat pár körön online!
Nem is tartassz meg egy játékot sem?Kicsit vicces ez a "lesz e időm egyáltalán kipróbálni mind" mintha valaki számolna vissza, hogy mikor kell eladnod.:)Hogyan tudod így egyáltalán kiélvezni?
 

#18 Felhasználó inaktív   Aramisz93 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 14:26

A Topic címét javíthatnátok.Kép

A játékról annyit, hogy én is Gran Turismo párti vagyok, de forza 2 nekem nagyon tetszett, szerintem simán felfogja venni a versenyt a GT5-tel a Forza 3

#19 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 14:32

Idézet

Idézet

Nemtudom, nem próbáltam. Hihetetlennek hangzik, de ha így van/volt/lesz az szép teljesítmény.
Nekem a 400 autó is nagyon soknak tűnik....nemtom lesz e időm egyáltalán kipróbálni mind... mindenesetre ha eljutunk oda, remélem megpróbálod elkenni a számat pár körön online!
Nem is tartassz meg egy játékot sem?Kicsit vicces ez a "lesz e időm egyáltalán kipróbálni mind" mintha valaki számolna vissza, hogy mikor kell eladnod.:)Hogyan tudod így egyáltalán kiélvezni?
Minden játékom eladom. Így tudok viszonlag sok játékot kipróbálni, hogy cserélgetem őket. Egyszerre sosincs 3-4 nél több. De eddig egyetlen játékom van amit évek óta őrzök, az a FNR3. Minden más cserélődik. volt ami már kétszer is megvolt :Đ Az, hogy lesz e időm 400 autót kipróbálni, nem úgy kell érteni, hogy egy hét alatt el akarom majd adni :-D
De mi van ha pl 100 óra játék után még nem próbáltam ki csak mondjuk 250-et, viszont már rég kint a dirt2, a shift...éshát mondjuk azokat is ki akaorm próbálni? Ilyenkor én inkább eladom az épp nálamlévőt, kipörgetem az újatak, majd egy-két hónap múlva jóáron újra elcserélem a félbehagyottra :)
Lehet hülye vagyok, de így pörögnek a játékok a kezem alatt.
Addig játszom azért minddel, amíg kiélvezem. Nem tovább :)

Kép
Kép
Kép

#20 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 14:36

Idézet

húúúú de rég Peredájszoztam...de lehet beszerzem megint. Msot már szaréhugyé utánamvágják :Đ

...és az nem baj ha suta vagy Forzában....legalább több sikerélményem lesz mint UFC-ben :)
Még visszatérve a Gran Turismora kicsit. A 4. résszel kapcsolatban volt egy cikk, hogy amerika legnépszerűbb autós műsorának, a Top Gearnek a műsorvezetője, Jeremy Clarkson kipróbált még annó egy nem végleges változatot a játékból. A Sony küldött neki egy tesztpéldányt, lévén ő a játékban szereplő majdnem összes autót vezette is élőben.

Clarkson utána elmondta, hogy olyan szinten találták el a fizikát minden autónál, hogy pl. sikerült érzékeltetni a különbséget a Mercedes SL600 és SL55 között, amik még élőben is annyira hasonlóak, hogy a legtöbben semmi különbséget nem találnának benne.

Vagy pl. ha a Bentley Le Mans-al az ideális íven az ideális sebességel veszed a kanyart akkor tuti vagy, de pl. ha visszaveszel a gázból és kicsit letérsz az ideális ívről elveszik a nyomaték és a megfelelő leszorító erő, és azonnal pördülsz meg.

És hasonlók :-D

Egyébként a játékot a Sony legjobb belsős fejlesztőcsapata készíti, akik a PS1 óta semmi mást nem csinálnak, csak GT játékokat. Ez a cím a Sony legnagyobb státuszszimbóluma, irtózatos mennyiségű pénz van benne, és rengeteg ember dolgozik rajta.

Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó