HWSW Informatikai Kerekasztal: America's Army Operations - 2.0 Special Forces - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

America's Army Operations - 2.0 Special Forces

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 12. 08:23

Remélem nem kerülte el figyelmemet egy azonos nevű topic, de ha eddig nem lett volna, legfőbb ideje, hogy legyen! Nekem ugyebár nem olyan régóta van szélessávú netem (DSL), és azóta még nem is próbáltam ki, milyen online játszani. Viszont nagy FPS barát vagyok, sőt, kimondottan az élethű cuccokat kedvelem, ráadásul eléggé érdekelnek a komoly hadseregek és az igazi katonák viselt dolgai is, tehát eléggé predesztinált dolog volt, hogy egyszer találkozzak ezzel a játékkal...

Megtörtént a dolog, és meg kell, hogy állapítsam, ez egy egészen kiváló játék! Szép, élvezetes (realisztikus) szabályokkal rendelkezik. Igaz, elég kezdő vagyok még, és eddig egy embert sem sikerült megölnöm... Hiába lövöm el a lőtéren a piros fémfigurákat, az "éles" bevetésen egészen más a helyzet:) Két méterre előttem előáll valaki, és képes vagyok rongyálőni körülőtte a fal minden pontját:)



#2 Felhasználó inaktív   Nasty 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 12. 18:06

Ez is egy nagyon fasza kis játék!Már az első verzióval is toltam ahol még csak M16 volt és semmi több!Egészen fasza dologgá fejlödött ez a game amióta nem toltam vele!Még az első sniper lehetőséget kiprobáltam de azóta nem gameltem vele!
No buts miau!That's the law!

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 13. 18:49

Szerinem egy meglepően szép, igényes, jól kidolgozott játék. Én még most tanulom, de nagyon tetszik. Van benne mélység, van hova fejlődni:) Nagyon tetszenek a hangok. Az Audigy igazán kifuthatja magát, akár 64 hangcsatornát is kihasznál. Nagyon élvezem, ahogy hallatszik a fegyver dörrenése, ami ha messziről lőnek rám, egészen halk, de a becsapódó lövedékek közelről szólnak, és más a hangjuk, ha falba, hóba, fába, fémbe stb csapódnak. Meg amikor elhúz a fejünk mellett, vagy a húsunkba csapódik, hátborzongató...

#4 Felhasználó inaktív   slender 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 47
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 13. 19:47

Nekem is teccik nagyon, bár ezt az újat még nem sikerült hibátlanul leszednemKép Engem kicsit azért zavar ez a fene nagy realitás. Kicsit unalmas hogy ha +halsz, akkor utána percekig nézheted a többiek játékát...



#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 16. 19:10

Ezzel most én is erősen szembesültem:) Egy elég erős csapat ellen játszottam egy másik elég erős csapattal. Ennek az lett a vége, hogy én két másodperc után meghaltam, a szakaszom maradéka még jó sokáig küzdött, néha győzött is. Persze öröm volt nézni, de azért kicsit sok volt. Viszont tényleg lehet tanulni a tapasztaltabbaktól, sok olyan trükköt láttam, amivel olyan helyzeteket is meg lehet oldani, ami nekem biztos nem sikerült volna. Ilyeneket esetleg össz lehetne szedni, mert igazából a kiképzés során eddig nem találkoztam olyan igazi taktikai kiképzéssel, tehát hogy érdemes behatolni egy helyiségbe stb. Leírok párat, amit másoktól láttam, és hirtelen eszembe jut, mások is írjanak már ilyeneket!

- adott helyen (pipeline, exterior valve) mielőtt nekiálnak elzárni a szelepet, becsukják mindkét oda vezető ajtó, hogy az figyelmeztessen, ha jönnek, illetve gránátot dobnak a poteciális támadási irányba, hogy azzal is időt nyerjenek (lesben álló ellenség, ha nem akar ráfutni, vár)

- gránátot dobnak belépéskor a legvalószínűbb rejtőzködő helyre

- hasalnak, ha messziről lőnek rájuk

- elveszik az autómata fegyvereket az ellenségtől



#6 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 18. 08:52

Gépigénye?????
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 18. 09:55

Hivatalosan:

minimum: 1Ghz, 256MB RAM, 1,6GB HDD, DX8.1, 64MB T&L VGA, valami net

ajánlott: PIV 2Ghz, 256MB RAM, 1,6GB HDD, Dx8.1, 128MB T&L VGA, szélessávú net

Amin én játszok, az az aláírásomban látszik. Ezen a gépen 1280x1024-ben, mindent fölvéve, de egyszerű árnyékokat használva jól fut szerintem. Van egy tükk, hogy az egyik ini filet át lehet írni, és több memóriát adni a játéknak.

http://www.tweaktown...dId=354&dPage=6

Ez olyan 30 frame körülit jelent nekem. Tudom, valaki szerint ez kevés, de így viszont igen szép a játék. A kezdeti kiadások óta már újrarajzolt textúrákat , modelleket kapott a játék, az Unreal Warfare engine elég szépen muzsikál, szerintem. Amint mondtam, gyönyörűen kihasználja az Audigy hangkártyát, 64 hangcsatorna, EAX, szuper hangok. Az egyik legjobb dolog benne, ahogy lőnek az emberre:) Ha hóban fekszel, kis roppanások, ahogy a golyó belesiklik a hóba. Az épületekben pedig hallod, hogy faforgácsok repülnek szét, fémes csendülés hallatszik, elsüvít egy golyó melletted (olyan félémetes vhúúpp hanggal:), aztán beléd csapódik:) A fegyverek zárt térben, közleről fülsiketítően dörögnek, messziről kevésbé. Sokszor eszembe jut a társaim M16-osának fel-felkerepelő hangja, mikor nem játszok éppen:)



#8 Felhasználó inaktív   slender 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 47
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 18. 11:23

Én inkább a magam kárán tanulnék...:Đ

Min. gépigényhez annyit, hogy a 2éves Cel.900-asomon vígan elfut.

Melyik szerveren szoktál lenni? Magyar még mindig csak 1 van? Játszanék már szívesen, csak a régi regisztrációm 1 olyan emilcímen van, ami szolgáltatóm, a Upc szerint soha nem is létezett... Igaz, hogy több mint 1 évig használtam, de ők állítják, hogy ez lehetetlen:DDDD De már lenne kedvem hozzá, lehet csinálok 1 új karit.



#9 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 18. 13:12

magyar komákkal hogyan/hol, merre lehet nyomulni?
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#10 Felhasználó inaktív   slender 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 47
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 24. 15:10

Sztem próbálj ASE-val keresni

#11 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 24. 15:16

jó, de mijazaz ASE?Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 12. 24. 22:28

All Seeing Eye
http://www.udpsoft.com/eye2/index.html

Szerverkereső, méghozzá a legjobb.



#13 Felhasználó inaktív   tuto1 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 11. 18:56

valaki segítesen
letöltöttem a játékot (AA) végigcsináltam az első tréninget (bazis).
mi a következö lépés, hogy tudok játdzani?
örülnék ha valaki segítene
msn: tuto1@citromail.hu

#14 Felhasználó inaktív   Totyi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 15. 17:18

segítek minnyá de embereket keresek az SRA klánba ,Special forces Ranger Airborne
a klán teljes neve,még kezdő klán szeretném ha jönnének a jelentkezők.
msn-em z.isti@freemail.hu,oldal cím www.sra.mindenkilapja.hu,a fórum az oldalon van belinkelve!KépKép
Imádom a BF Vietnamot csak még kezdő vagyok:(

#15 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 15. 18:10

Idézet

segítek minnyá
ezek már jó régi hozzászólások a topikban :Đ de ki tudja, lehet hogy szegény gyerek azóta várja a megmentőjét :-D


#16 Felhasználó inaktív   Totyi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 16. 13:22

KépKépKépKépKépKépllooool
KépKépKépKéphttps://forum.hwsw.h...default/033.gif
Imádom a BF Vietnamot csak még kezdő vagyok:(

#17 Felhasználó inaktív   bilko95 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 20. 20:06

http://www.packbarre.com/?pa=75972 Nagyon jó regisztrálj!!!

 

 


#18 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 22:07

Jön a 3-dik része az év végén, király.

#19 Felhasználó inaktív   -Chabee- 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 15. 07:01

Üdv. minden kedves olvasónak!

Szervezünk egy közös játékot az America's Army kicsiny, magyar rajongói táborának. Az időpont Május 17. Vasárnap. Kedved tartja nézz be.
A programnak a következőt terveztük:

14:00-17:00 SF Village
17:00-20:00 SF PCR
20:00-23:00 SF Oldtown
23:00-… Jelenlévők választása alapján.

A szerver IP-je: 195.70.49.112:1724

Itt pedig rá tudsz majd pillantani szerverre:
http://americasarmy....b37ef0935c9e851

Ha rendelkezel TeamSpeak programmal, akkor bátran keresd fel az AAO.hu szerverét:

88.151.103.30:8778

Ha vasárnap nem tudsz eljönni, nem kell elkenődni, jövő héten is szervezünk még. Részletekért látogasd meg a www.americasarmy.hu weboldalt.

#20 Felhasználó inaktív   laca009 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 102
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 11:46

egy hírt szeretnék közölni kb 7 óra mulva a steamen az americas army 3 fel fog oldódni vagyis még van jó néhány órátok hogy előre letöltsétek a játékot :-D jah és lesznek achivementek meg minden :) aki szeretne fel venni friendsbe akkor az szóljon privát üziben és :Đ öldöshetünk:PKépKépKép

jah és még új topic is kéneKép


Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó