Jóval nagyobb lesz az új LEGO Batman nyitott világa, mint az Arkham Knighté

  • Írta: zoenn
  • 2025. augusztus 24.
  • Érdekesség
Link másolása
A LEGO-játékok rajongói jól jártak az idei Gamescommal, hiszen bejelentették a LEGO Batman: Legacy of the Dark Knightot, melyben teljesen bejárhatjuk Gotham Cityt. A nyitott világa simán lekörözi az Arkham Knightban látottat.

Az Opening Night Live-on bejelentett LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight lesz a TT Games következő nagy dobása. Nos, a "nagy" jelzőt tessék szó szerint érteni, mert a Sötét Lovag számos ikonikus pillanatához, filmes jeleneteihez bizony hatalmas bejárható terep dukál. Minden rajongó álma megvalósulhat ezzel, hiszen ki ne szeretné Gotham Cityt kötetlenül bejárni?

Bizony, a LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight minden idők legnagyobb bejárható világával operál, már ami a Batman-játékokat illeti. Ahogy arra a LEGO Games News felhívta a figyelmünket, a játéknak négy különböző szigete lesz. Bár csak egyet említettek, a Déli-sziget mérete (ami a legnagyobb lesz) állítólag sokkal nagyobb, mint a Batman: Arkham Knight teljes játszótere. Oké, Batmobile-unkkal percek alatt bejárhattuk Gotham Cityt a Rocksteady játékában, de azért azt sem éreztük annyira szűkösnek. 

Reméljük, a TT Games csapata élettel és tevékenységgel is feltölti a sandbox játszóteret, mert enélkül fabatkát sem ér a hatalmas pálya. A Gamescomon elég sokat láttunk a jövőre érkező LEGO Batman: Legacy of the Dark Knightból, a bemutatkozó trailer mellett egy komplett küldetést is végigizgulhattunk benne. 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...