Biztonsági játékot játszik a Microsoft a Halo 2 és a Halo 3 remake-jével?
- Írta: zoenn
- 2025. december 20.
A Halo Studios jelenleg keményen dolgozik a Halo: Campaign Evolveden, azaz az első Halo kampányának remake-jén. A fejlesztőnek azonban nagyobb tervei vannak a kissé megkopott frencsájzzal, hiszen úgy tűnik, tényleg elkészítik a teljes Halo-trilógia felújítását. A Rebs Gaming új jelentése megerősíti az októberben szárnyra kelt feltételezéseket, miszerint a Halo 2 és a Halo 3 remake-je is úton van, ám ezekből is kihagyják a kompetitív multiplayert.
A bennfentes szerint a klasszikus Halo-játékok leporolása mögött az a tény áll, hogy sem a Microsoft, sem a Halo Studios nem akarja megkockáztatni egy vadonatúj játék kiadását, ami negatív fogadtatásra találhat a régi rajongóknál.
"A Microsoft és a Halo Studios vezetősége a kockázatok elkerülésével szeretné bizonyítani, hogy a Halo új korszaka ne váljon kudarccá. Pontosabban halogatják az új Halo elkészítését, ami esetleg nem tetszene a régi rajongóknak." - ismertette a Rebs Gaming belső forrásokra hivatkozva.
A fejlesztők tehát biztosra mennek, és inkább a Halo 2 és a Halo 3 remake-jével rukkolnak elő, hogy újra vonzóvá tegyék a márkát a játékosok szemében.





Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.