HWSW Informatikai Kerekasztal: Sony PSP - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sony PSP

#1 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 24. 23:53

Ma reggel 6:30-kor keltunk harman ismerosok... Egyikunk egy muszaki botban dolgozik es ratette a nevet 3 dobozkara :Đ 10 kor nyit a bolt de mivel manager-nek bent kell lennie mar 8-kor igy be is metroztunk. Az egesz bolt 10 azaz tiz darab PSP kapott osszesen. Ebbol 3-at egybol el is hoztunk :-D  Istenallatkiraly mondhatnam roviden a velemenyem. Van hozza 3 game-m most es ezzel el leszek. (Kozben kiderult egyebb ismeros is sikeresn bevadaszott 1-1 peldanyt.) A dvd szuper, a jatekok allatul neznek ki. Kar hogy nem lehet tv-re kotni :-D Jatszottunk mar egymas ellen is.... szoval minden szupi. Amikkel most nyomulok: Twisted Metal Head-on, Need for speed underground rivals, Untold legends. Asszem ezzel el leszek mostanaban a metron.. :-D Este majd meg nezem a dvd->psp tomoritest mar megvannak hozza a cuccok tesztre. Utana meg utana nezek annak a 2 GB-s memoria kartyanak ami allitolag mar 1-2 helyen van :-D (DivX rula :-D)
Have a good byte!!!

#2 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 25. 00:07

mázlista...
egyszer biztos kipróbálom, mert nagyon érdekel. aztán meg ki tudja, lehet hogy megveszem életem első konzolját...
a filmekről: a PSP-re kiiadott UMD-s filmek DVD minőségűek? magyar felirat van (gondolom nincs)?

#3 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 25. 00:20

fene a pofadat, itthagytad szegenyes keleti blokkunkat aztan koltekezel a vilagba... :Đ amugy jatszik divx-et a kicsike? vagy sajat formatuma van? nem felsz, hogy kinezik a kezedbol a metron?
Kép
Kép

#4 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 25. 01:04

Az amit adtak hozza (spiderman2 meg promo umd) brutalis minoseget kepvisel. Nyugodtan azt mondom, hogy amilyen a merete olyan uberbrutal. Ilyen minoseget a progressive scan-os dvd lejatszom tud az aranyozott composite kabellel a 16:9-es HDTV-men. (Aki akarja latni a hogy nez ki a geped c. topicban lathatja a jobb oldalon) Szoval csaszari. A DivX-rol - MP4-et tud a draga. Ugyanazt ami a TREO telefon ersd egy az egyben ua. a codec. Sajna a nativ full screennek oda mert csak 1/2 minoseget tud igy (gondolom sony sem akarta, hogy minen hulye divx-ezzen rajta) szoval a minoseg mondjuk olyasmi mint amikor egy 2 oras filmet valaki egy cd-re lekicsinyit: nezheto, elvezheto, de nem tokeletes. Viszont a haverom sopranos sorozatat ami ki tudja hany dvd mivel mind megvan neki szivesen megneznem. TV elott nem mert annyi idom nincs viszont mig megyek melozni addig ok :Đ

Kinezes: itt ahol kb 3 millio ember I-poddal rohangal...... szoval mit mondjak ? Egy I-pod $400-500 ez meg "csak" 250... igy jartak az okos emberek... en tudtam, hogy jon mondtam mindenkinek, hogy ne vegyen I-podot mert +1GB-s kartyaval is mar van tizenx ora mp3-a es dvd-zhet jatszhat.... aki vett ma mar nezett mint lo :-D Amugy olyan tomeg van mindenhol erte, hogy uberbrutal...... ilyen a GTA3-nal volt ps2-nel.... ott is kivolt irva, hogy csak 1-et vehet mindenki.. itt is.... :-D en vettem megis 3-at :-D ismreosoknek :-D

Ne irj, ne konyorogj, ne akarj mert ha megolsz sem tudok tobbet szerezni ebben a pill-ban. :D (arrol nem is beszelve, hogy Magyar Kiralyi postan tovabbitva a csomagot mekkora a valoszinusege, hogy meg is kapod.. :) ) szoval ha tehetnem kuldenek mindenkinek aki akar de ebben a pill-ban keptelenseg beszerezni belolel. A jatekokat NY legnagyobb jatekboltjaban a kartonokbol arultak mint az utcai arus mert ki sem birtak rakni meg ertelme sem lett volna....... szoval hihetetlen.. az az 1 millio darab mar ma elfogyott tuti........... tobb szaz ember allt a boltok elott ahol ilyesmit kapni. mindenhol kivetel nelkul :) szoval ez mar valami (foleg ha a dvd minosegu filmekre gondolok.... meg arra a 2GB-s memoria kartyara amit meg meg kell szereznem....)


Van benne 802.11b wireless amit mindenki tud mar , de hogy pl. inteligensen tobb beallitast is elmenthetsz mar durva. A laptopok szopnak ezzel itt meg csinalsz profilet aztan kesz. Mivel pl. nalam mac filtering, static ip alatt fut a halo hat van egy ilyen beallitas a cegnel meg dynamic es van egy olyan is.... ad-hoc kapcsolatot is tud.  Megyek vissza edzeni NFS-el, hogy holnap lenyomjam a metron megjeleno csirkeket :-D)))))) (kar, hogy nem lehet jatekban penzbe fogadni, hogy aztan a gyoztes vigye.... az lenne a legjobb a tunninghoz stb-hez.... remelem lesz majd olyan game is)


Ha van meg kerdesetek irjatok neha errenezek de PSzzzt Playingelek...
(uzi rogzitomet is at fogom alakitani : "bocs, psp-zek hagy uzit ha lemerult az aksi es aramszunet van azaz total doglotte valik visszahivlak unalmamban...")
Have a good byte!!!

#5 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 25. 06:51

Tök jó ez a PSP. Én eddig  a DS-t próbáltam ki - ami elmarad a PSP mellett -de nem rossz. Egyedül a méretével van gondom. Régen azt mondtam szar, most nem mondom azt. Mindkettőnek örülnék.

#6 Felhasználó inaktív   Dhi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 25. 18:05

Van egy eladó Ridge Racerem meg egy NFSU-m PSP-re.
Érdeklődni: email,msn: dhi@axelero.hu

#7 Felhasználó inaktív   enjanivagyok 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 02. 19:26

hello. segítséget kérnék a nagy psp-sektől... nekem 2 napos, friss a psp-m, s van hozzá 2 gigás kártyám, amire nem tudok filmet tenni, hogy azt fel is ismerje a psp. mpg4-ben van, s akárhova is teszem a a memókártyán, akármelyik mappába, vagy gyökérkönyvtárba, akkor sem műkszik... kérlek segytsetek tanácsokkal.... köszi... /Johnny

#8 Felhasználó inaktív   Thor Vath 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 26. 02:40

Idézet

hello. segítséget kérnék a nagy psp-sektől... nekem 2 napos, friss a psp-m, s van hozzá 2 gigás kártyám, amire nem tudok filmet tenni, hogy azt fel is ismerje a psp. mpg4-ben van, s akárhova is teszem a a memókártyán, akármelyik mappába, vagy gyökérkönyvtárba, akkor sem műkszik... kérlek segytsetek tanácsokkal.... köszi... /Johnny
Az MP_ROOT könyvtárba csinálj egy olyan mappát, hogy "100anv01" és abba rakd a filmedet. Az első három szám elvileg bármi lehet 100 felett, 112, vagy 520 akár, az anv01-en viszont nem változtathatsz.
Már nem emlékszem pontosan, hogy van-e alapból MP_ROOT könyvtár, de ha nincs, akkor mindjárt a PSP könyvtár MELLÉ csinálj egyet (tehát ne alá).

#9 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 26. 05:20

a napokban láttam egy psp cikket az 576.hu-n az vlt a cime h "psp= bukás".rohattul elcsodálkoztam rajta de ahogy elkzedtem olvasni a cikket majd össze hugyoztam magam a röhögéstöl.vmi kis sony ellnes ds rajongo forum link vlt hozzá csatolva. a ckk lényege az vlt h psp-re eddig a gta-lcs-n kivül egy minöségi játék se jött még ki(ez már magában viccces mer már 1.5 éve van psp-m de lcs.-t még ki se probáltam mer szásszzor jobbakkal nyomtam)megh szarul kelnek a psp játékok mint pl a lcs-böl csak majdnem cirka 1.5 milliot adtak el stb
ds fanok mér van szükség erre a nagy fikázásokra???jobb SOKKAL jobb a psp de ezér még nem kel lehuzni h elvegyétek töle az emberek kedvét..........................Kép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#10 Felhasználó inaktív   Thor Vath 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 27. 03:08

Én úgy látom, hogy tényleg jobban megy a NDS, mint a PSP, de MIÉRT? MIÉRT? Nem értem. Az emberek nem normálisak. Miért szeret annyi ember kis piros ruhás, bajszos vízvezetékszerelővel ugrabugrálni, go-kartozni, teniszezni, meg ilyesmiket pronyó grafikával? :Đ Faguriga legyek, ha értem...

#11 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 27. 13:44

hát ja én sem értem nagyon.most fej fej mellet halad a ds meg a psp harca eladásokban180ezer értékesitett példány kb
leginkább japik nem vesznek psp-t hnem ds-t sajnnnaa.söt még most is rohamosan fogy japánban a gba pedig az márr tényllegg lejárrrrrrrrrrrrt szavatoságu Kép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#12 Felhasználó inaktív   ToMmi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 19. 16:11

Hello sziasztok! Tudom hogy a kérdésemet nem ide kéne írnom , de légyszíves! Vettem a psp-hez egy 1 gigás memoria kártyát.Minden klaffol felismeri meg minden sikerült megnyitnom meg minden. Rá is raktam képet, zeneklippet, mp3-at de miután meg akartam nyitni nem sikerült. Azt írja ki hogy: There are no TRACK/IMAGES/VIDEOS! légyszíves segítsetek!!!!! KÖSZÖNÖM

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 01. 19. 18:19

Idézet

Hello sziasztok! Tudom hogy a kérdésemet nem ide kéne írnom , de légyszíves! Vettem a psp-hez egy 1 gigás memoria kártyát.Minden klaffol felismeri meg minden sikerült megnyitnom meg minden. Rá is raktam képet, zeneklippet, mp3-at de miután meg akartam nyitni nem sikerült. Azt írja ki hogy: There are no TRACK/IMAGES/VIDEOS! légyszíves segítsetek!!!!! KÖSZÖNÖM
Nem mindegy, hogy hova másolod a cuccokat. Minent a megfelelő mappába kell rakni. Music, photos, stb. Ha videoklippet raksz fel, csak és kizárólag mp4! Ajánlok neked egy ász konvertálót direkt PSP-hez: PSP9. Konvertálja, és utána át is másolhatod vele a megfelelő mappába a múvit. Google a te barátod. Nem tudok linked adni hozzá. De van egy neked való fúrum, ezt használtam amikor még volt ilyenem. http://forum.sg.hu/f...stationportable

#14 Felhasználó inaktív   SARABI 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 16
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 10. 21:27

Sziasztok!

www.konzolpiac.hu

Használt gépek és kiegészitők hihetetlen árakon.


www.consolecorner.hu

#15 Felhasználó inaktív   Némó1 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 38
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 23. 15:21

nem tudom ,szerintem itt jobbak az árak:

www.konzolgame.hu



#16 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 16. 21:54

Idézet

nem tudom ,szerintem itt jobbak az árak:

www.konzolgame.hu

Ez az oldal nagyon lol pl: x man 3 xbox 360-ra és x-man legends kép van kint. Meg egy wii game és arrol is xbox dobozkép.Kép
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#17 Felhasználó inaktív   Laykray 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 218
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 01. 08:16

Idézet

Én úgy látom, hogy tényleg jobban megy a NDS, mint a PSP, de MIÉRT? MIÉRT? Nem értem. Az emberek nem normálisak. Miért szeret annyi ember kis piros ruhás, bajszos vízvezetékszerelővel ugrabugrálni, go-kartozni, teniszezni, meg ilyesmiket pronyó grafikával? :Đ Faguriga legyek, ha értem...

Mert szerintem egy csomó kis gyerek van kb. 8-10 éves-ig (elnézést a kivételnek) aki azért vesz ds-t mert az de, király mert hogy érintő képernyős meg hogy az osztálytársának van és akkor ő is vesz. És nem nézi meg, hogy mit is vesz csak vesz és ő azzal jól el van.

Szerintem a kis gyerekeknél főleg az érintő képernyő az oka, de hát ezt nem tudhatomKép

Na akkor be is fejeztem, bocs ha hosszú vagyok.



#18 Felhasználó inaktív   xXgoronikahunXx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 01. 10:34

Idézet

Idézet

Én úgy látom, hogy tényleg jobban megy a NDS, mint a PSP, de MIÉRT? MIÉRT? Nem értem. Az emberek nem normálisak. Miért szeret annyi ember kis piros ruhás, bajszos vízvezetékszerelővel ugrabugrálni, go-kartozni, teniszezni, meg ilyesmiket pronyó grafikával? :Đ Faguriga legyek, ha értem...

Mert szerintem egy csomó kis gyerek van kb. 8-10 éves-ig (elnézést a kivételnek) aki azért vesz ds-t mert az de, király mert hogy érintő képernyős meg hogy az osztálytársának van és akkor ő is vesz. És nem nézi meg, hogy mit is vesz csak vesz és ő azzal jól el van.

Szerintem a kis gyerekeknél főleg az érintő képernyő az oka, de hát ezt nem tudhatomKép

Na akkor be is fejeztem, bocs ha hosszú vagyok.

Ez ugyan olyan mint, hogy az emberek mért vesznek wiit.Pontosan azért mert olcsó és az árát is megéri ds-t pedig azért mert az is szint úgy olcsó sokkal több játék vanrá sokkal kihasználhatobb mint a psp
Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This
year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda!

The end is in sight.And in the end, there will be only chaos...Is the God of War

#19 Felhasználó inaktív   Kelcsi66 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 22
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 01. 10:56

Üdv!

PSP-ben, hogy lehet másik accal belogolni a PS Store-ba? :Đ Engem sosem enged, pedig mind2 acc az enyém.

Mellesleg meglehet oldani, hogy PSP 3004-re is megkapjam a 10 ingyen játékot? Ne csak a Go-sok?
Én is kifizettem érte 52.900 FT-t, és most mi az, h csak a Go-sok kapják meg? -.-

Válaszokat előre is köszi!
Az élet bonyolult és érthetetlen!By: Én

#20 Felhasználó inaktív   Laykray 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 218
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 18. 12:54

Üzenet megtekintéseIdézet: xXgoronikahunXx - Dátum: 2010. 07. 01. 10:34

Ez ugyan olyan mint, hogy az emberek mért vesznek wiit.Pontosan azért mert olcsó és az árát is megéri ds-t pedig azért mert az is szint úgy olcsó sokkal több játék vanrá sokkal kihasználhatobb mint a psp

Több játék van rá, igaz.
De azok a játékok milyenek? :(

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó