HWSW Informatikai Kerekasztal: MS vs Sony vs Nintendo - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

MS vs Sony vs Nintendo

#1 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 14:11

na gyerekek! ez a topic sztem nagyon megerett!!! aki vmeik masikat akarja ocsarolni, hajra, itt lehet. aki meg nem akar errol hallani, az nem lep be ide, ne is foglalkozzon ezzel a topiccal! en pl nem akarok beleszolni, meg nem is fogok ide irni, de poppet elegem van a sok oda nem illo hsz-el. mer lassan azokkal lecc tele a forum. gyerek, itt, ide irjatok, ami bantja a szivetek ijen uygbe!!! hajrá!!!Kép

#2 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 14:19

Izé, nincs elég ilyen féle topic? Már mindenre jutott nem?Kép
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#3 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 14:45

en nem tom nem talaltam, mer ide a gyurka szintu embereket gondoltam. szal azok itt ugy osztja egymast ahogy akarjak, es nem tomik tele a sok hujesegukkel a tobbi topicot. na de ha nem jo topicc mer van ijen, akartam is irni, csak kimaratt, na szal akkor toroljek a moderatorok. mer en nem talaltam ijen VS topicotKép

#4 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 16:49

Húúúú mi lesz itt ha beszabadul ide Gyúrka!!! Júúújj már előre fáj a hasam a röhögéstől! KépKépKépKépKépKép
A topic alapötlete nem rossz, viszont mint úgymond normálisan fórumozni erről a témáról nem lehet szvsz... egy céget nem lehet megállapítani milyen szerintem, csak az általa gyártott eszközöket. Kép

#5 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 17:17

tudom, nem lehet ezt megvitatni, de en is rohoges celjabol, es h ne mas topicokat tegyenek tele a marhasagiakkal celbol csinaltam. gyurka velemeny???

#6 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 18:00

Idézet

tudom, nem lehet ezt megvitatni, de en is rohoges celjabol, es h ne mas topicokat tegyenek tele a marhasagiakkal celbol csinaltam. gyurka velemeny???
A fórum megtalálása meghaladja gyurka IQ-ját... KépKép Hacsak nem adsz neki linket! KépKép

#7 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 19:37

Idézet

Idézet

tudom, nem lehet ezt megvitatni, de en is rohoges celjabol, es h ne mas topicokat tegyenek tele a marhasagiakkal celbol csinaltam. gyurka velemeny???
A fórum megtalálása meghaladja gyurka IQ-ját... KépKép Hacsak nem adsz neki linket! KépKép
Na akkor már én is tiszteletemet teszem...
Nem fogok öcsárolgatni,helyette leírom a sorrendemet:
Legjobb cég:
1.Sony
2.Nintendo
3.Microsoft(csak konzol,PC-t nem osztályzok)

Lejobb 7th generation konzoljaik(nem handheld):
1.Nintendo Wii
2.Sony Playstation 3
3.Xbox 360


Na ez az én véleményem.Ezzel nem vitázni akarok,ha úgy gondoljátok h vitát fog szítani(akinek VAN ESZE az nem vitázik ezzel a hsz-szel) akkor töröljétek.Írjátok le ti is.Kép

#8 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 20:27

Én az xboxot és a Wii-t áttcserélném de nem azért!
Kép

#9 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 21:13

Idézet

Én az xboxot és a Wii-t áttcserélném de nem azért!
Ha nem Gyurka szintű a véleményed,írd le nyugodtan.A 7. generációs konzollistában volt elfogultság(mindenkiében lenne---nekem a mozgásérzékelés jött be,ezért 1. a Wii,meg számomra nem fontos a grafika).Nem sértődök meg,sőt,kíváncsi vagyok h miért cserélnéd át.Kép

#10 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 21:21

Idézet

Idézet

Én az xboxot és a Wii-t áttcserélném de nem azért!
Ha nem Gyurka szintű a véleményed,írd le nyugodtan.A 7. generációs konzollistában volt elfogultság(mindenkiében lenne---nekem a mozgásérzékelés jött be,ezért 1. a Wii,meg számomra nem fontos a grafika).Nem sértődök meg,sőt,kíváncsi vagyok h miért cserélnéd át.Kép
Mert xbox párti vagyok, és pont a mozgásérzékelés nem jön be. Jah és nálam pont a grafika jön be! Ízlések és pofonok.Kép
Kép

#11 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 22:00

Egy kicsit hülyeségnek tartom ezt a topicat... Ugyan az mint az Xbox 360 vs PS3 vs Wii topic. Itt elvileg cégeket kéne kibeszélni... :Đ

#12 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 22:13

cég=találmányuk

Igaz az msról nem mondhatom el ugyan ezt! (jobb a találmány mint a cég)
Kép

#13 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 16. 22:21

Idézet

cég=találmányuk

Igaz az msról nem mondhatom el ugyan ezt! (jobb a találmány mint a cég)
Valóban, csak egy helyen rontottál... cég = sok-sok találmány, ti meg csak a konzolokról beszéltek... azoknak meg van már topic. Mondanám hogy elfér, meg elbírja a rendszer... de a rendszer eléggé nem bírja el... így is izomlassú. :ĐKép

#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 10. 11. 19:51

Érdekes ez a topic,de nem rossz. Első ránézésre nekem is az volt a reakcióm,h minek ez a topic,hiszen van már egy ilyen!
Na mind1.

Egyre inkább azt veszem észre,h a Sony egyáltalán nem olyan jó,mint amilyennek ki van kiáltva! pl. hangtechnikában, házimoziban sztem sz*r,és mégis nevetséges árat kérnek érte. Az mp3 lejátszói halkak,legalábbis amiket én hallgattam. A Sony nagyon magának való egy cég. Egyedül a Playstationöket tisztelem igazán,abban nagyot alakítottak! És nagyon pozitív,h a PS2-t nem sz*rják le,mint a Microsoft az Xboxot! Ez különösképpen zavar,hiszen van egy xboxom.
Microsoft egyszerre szeretné uralni a PC,Konzol piacot!:Đ Nem igazán jön össze nekik. Nem tom,h melyiket csinálják jobban! Windows olyan amilyen.... X360 meg ugye eléggé instabil,pedig már mikor kijött. A Nintendo-ról nem sokat tudok! Régebben volt olyan "sárga kazis" Nintendo-m,azt nagyon szerettem,volt is egy csomó játékom.:-D

Külön a konzolokra leszűkítve a dolgot sztem a Wii lesz a győztes,utána talán inkább a PS3,és végül a 360! Egyébként nem értem,h a Wii-n mit esznek annyira az emberek?! Ezt vki magyarázza már el nekem! Sztem egy picit gagyi. Jó elismerem,h az irányítás forradalmi,viszont grafikailag elég ratyi. Ami nem lenne gáz,h ha nem lenne PS3,X360 játék! Ja,és ha azzal jönnétek,h még biztos nem próbáltam ki,és azért beszélek így róla,akkor megnyugtatok mindenkit,h már játszottam vele. Nem volt rossz... Talán,ha olyan grafikája lenne,mint a két konkurensnek,akkor meggondolnám! Bár nem akarom a Nintendo-t sem leírni,mert eleinte a 360-at istenítettem,aztán kb. 2napig szóba jött a Wii is,és végül nemrég még PS3 párti voltam inkább. És mostanában megint 360-as korszakban vok,de félek a meghibásodástól. Tudom... nehéz rajtam kiigazodni!:D

Sztem ez lesz a befutó lista:

1. Nintendo
2. Sony,Microsoft ( nehéz megmondani,h ki nyer majd )

#15 Felhasználó inaktív   plasmid 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 17. 18:03

Idézet

Egyre inkább azt veszem észre,h a Sony egyáltalán nem olyan jó,mint amilyennek ki van kiáltva! pl. hangtechnikában, házimoziban sztem sz*r,és mégis nevetséges árat kérnek érte. Az mp3 lejátszói halkak,legalábbis amiket én hallgattam. A Sony nagyon magának való egy cég. Egyedül a Playstationöket tisztelem igazán,abban nagyot alakítottak! Egy ellenérv: Tavaly kaptam egy Sony Hi-Fi-t. Az összes helyen ahol néztem Euronics, Media Markt stb. egyedül a Sony Hi-Fi-k látták az mp3-as CD-ken a mappákat. Ez azt jelenti, hogy ha egy másikon te meg akartad hallgatni a 7. album 5. számát akkor 130x kellett megnyomnod a next track gombot. Továbbá gyorsan is olvassa a lemezeket.


#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 11. 25. 23:58

Idézet

Idézet

Egyre inkább azt veszem észre,h a Sony egyáltalán nem olyan jó,mint amilyennek ki van kiáltva! pl. hangtechnikában, házimoziban sztem sz*r,és mégis nevetséges árat kérnek érte. Az mp3 lejátszói halkak,legalábbis amiket én hallgattam. A Sony nagyon magának való egy cég. Egyedül a Playstationöket tisztelem igazán,abban nagyot alakítottak! Egy ellenérv: Tavaly kaptam egy Sony Hi-Fi-t. Az összes helyen ahol néztem Euronics, Media Markt stb. egyedül a Sony Hi-Fi-k látták az mp3-as CD-ken a mappákat. Ez azt jelenti, hogy ha egy másikon te meg akartad hallgatni a 7. album 5. számát akkor 130x kellett megnyomnod a next track gombot. Továbbá gyorsan is olvassa a lemezeket.

De k*rva jó neked!Kép Jó persze igazad van.

Sony házimozit hallgattál már pl.?! Vagy autós CD-s cuccot?! Nem a legjobb...

Nyáron MM-ba dolgoztam,és volt h bejött egy nő és nézegette a házimozikat. Kinézett magának egy Sony házimozit,mert az Sony és biztos h akkor marha jól jár vele! Erre én mondtam neki,h sztem felejtse el,mert elég gyengus. A nő szabályosan leharapta a fejem,h ez Sony és férje is mondta,h ez nagyon jó márka...stb.
Beraktam neki egy DVD-t és meghallgatta... Teljesen elvolt ájulva,h ez a Sony milyen jó és fúú! Erre mondtam neki,h ez jó?!?! Átvittem a Harman/Kardon & JBL házimozihoz,és mondtam neki,h nekem ilyen van otthon,ezt hallgassa+!Kép
Bekapcsoltam,lement pár film előzetes... A nő szóhoz se jutott! Kicsit kevésnek tűnt neki a Sony-ja,amiről pár perce még ódákat zengett! Ennyit a Sony-ról!

Harman/Kardon erősítőm és a JBL & Wharfedale hangfal cuccom úgy odabassza a Sony-t,ahogy van!KépKép



#17 Felhasználó inaktív   Dagobert_bácsi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 10. 09:41

Idézet

Idézet

Egyre inkább azt veszem észre,h a Sony egyáltalán nem olyan jó,mint amilyennek ki van kiáltva! pl. hangtechnikában, házimoziban sztem sz*r,és mégis nevetséges árat kérnek érte. Az mp3 lejátszói halkak,legalábbis amiket én hallgattam. A Sony nagyon magának való egy cég. Egyedül a Playstationöket tisztelem igazán,abban nagyot alakítottak! Egy ellenérv: Tavaly kaptam egy Sony Hi-Fi-t. Az összes helyen ahol néztem Euronics, Media Markt stb. egyedül a Sony Hi-Fi-k látták az mp3-as CD-ken a mappákat. Ez azt jelenti, hogy ha egy másikon te meg akartad hallgatni a 7. album 5. számát akkor 130x kellett megnyomnod a next track gombot. Továbbá gyorsan is olvassa a lemezeket.
nekem Panasonic Hi-Fi-m van és azzal is lehet a mappák (albumok) között ugrálni, ha erre gondoltál!? amúgy a Sony nem csak a házimoziba szar! hanem a telefonok terén is! nekem volt egy k550i-m annak minden baja volt, nem is bántam meg hogy kimostam, egyik haveromnak is volt egy ilyen telefonja és ő meg kalapáccsal verte szét! de most a PS3-man gondolkozok :Đ csak előbb meg akarok tudni mindent rólla

#18 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 10. 10:27

Idézet

nekem Panasonic Hi-Fi-m van és azzal is lehet a mappák (albumok) között ugrálni, ha erre gondoltál!? amúgy a Sony nem csak a házimoziba szar! hanem a telefonok terén is! nekem volt egy k550i-m annak minden baja volt, nem is bántam meg hogy kimostam, egyik haveromnak is volt egy ilyen telefonja és ő meg kalapáccsal verte szét! de most a PS3-man gondolkozok :Đ csak előbb meg akarok tudni mindent rólla
Nem valószínű hogy válaszolni fog,2007-ben írta azt a hsz-t....

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#19 Felhasználó inaktív   Dagobert_bácsi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 10. 12:05

Idézet

Idézet

nekem Panasonic Hi-Fi-m van és azzal is lehet a mappák (albumok) között ugrálni, ha erre gondoltál!? amúgy a Sony nem csak a házimoziba szar! hanem a telefonok terén is! nekem volt egy k550i-m annak minden baja volt, nem is bántam meg hogy kimostam, egyik haveromnak is volt egy ilyen telefonja és ő meg kalapáccsal verte szét! de most a PS3-man gondolkozok :Đ csak előbb meg akarok tudni mindent rólla
Nem valószínű hogy válaszolni fog,2007-ben írta azt a hsz-t....
Kép tényleg, nem is néztem XD

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó