HWSW Informatikai Kerekasztal: Spore - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Spore

#1 Felhasználó inaktív   vinko66 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 22. 09:55

Lénylabor

Mi a véleményed a csápokról? Mit szólnál kettőnél több szemhez? Pörgesd fel képzeletedet minden eddiginél jobban - alkoss egyedi SPORE lényeket, aztán oszd meg őket a világgal!
Az Electronic Arts legújabb játéka, ami gyorsan megfogja majd a célközönséget, illetve a nagy részét már meg is fogta. KépKép

#2 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 22. 10:01

Ez a játék egyszerűen fantasztikus. Olyanokat lehet csinálni, hogy az valami fenomenális. Az egyik legmeghökkentőbb, hogy tök mindegy milyen lényt raksz össze, az valósághűen fog mozogni.KépKép
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#3 Felhasználó inaktív   vinko66 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 22. 10:27

Idézet

Ez a játék egyszerűen fantasztikus. Olyanokat lehet csinálni, hogy az valami fenomenális. Az egyik legmeghökkentőbb, hogy tök mindegy milyen lényt raksz össze, az valósághűen fog mozogni.KépKép

Nekem is sikerült már egy-két szépet kreálni !Kép

#4 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 22. 11:01

A Lénylaborral jól eljátszottam akkor mi lesz a teljes Spore-nál. Szerintem is nagyon jó ez a lénylabor, már sok lényt csináltam.

#5 Felhasználó inaktív   gogo99 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 22. 11:43

Nekem is nagyon bejön a játék. Mondjuk ezt a grafikát az EA-nak is köszönhetjük !Kép

#6 Felhasználó inaktív   Neptunusz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 33
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 27. 08:47

aha szerintem is jó lez

sz de a lénylabor próbaverzóban túl kevés az alkotóelem ... Kép



#7 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 27. 09:26

Szerintem nem. Én csak a kipróbálható verzióval játszottam és nemegy lényt lehet a demoba is csinálni.

#8 Felhasználó inaktív   Neptunusz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 33
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 27. 17:58

lehet sokat de kicsit egyhangú pl. nincs benne csőrKép

#9 Felhasználó inaktív   Neptunusz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 33
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 27. 17:59

nameg én annyira csak karakterkészítéssel nem tudok el lenni ezért is várom a teljes játékotKép

#10 Felhasználó inaktív   gyuszilali 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 07. 13:36

jó lesz ez. Most szedtem le a Lénylabort. Kép Kép Szeptember jövök...KépKép

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 08. 30. 18:22

Azt nemtudjátok, hogy majd harmadikán csak BP-én lehet kapni, vagy lehet kapni majd Szegeden is?

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 08. 30. 18:37

Idézet

Azt nemtudjátok, hogy majd harmadikán csak BP-én lehet kapni, vagy lehet kapni majd Szegeden is?
lehet egyszerűbb megrendeled neten és másnap ott is vanKép

#13 Felhasználó inaktív   peterpal7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.254
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 30. 18:39

Idézet

lehet sokat de kicsit egyhangú pl. nincs benne csőrKép
Ha megveszed boltba (1500 ft) abba van csőr meg százféle más testrész.
Állítólag ha mész megvenni a teljeset és viszed a lénylabort akkor annyit elengednek az árából.

#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 09. 08. 13:35

Nah, nekem már rég megvan, még aznap végigvittem kishíján, ezért most írok ide egy kis tesztféleséget a fázisokról, hogy mi a véleményem, egy kis segítséget satöbbi.

Sejtfázis:

Unalmas egy kis rész, egyhangú, főleg mert csak kis húsgolyókat/gyomgolyókat(XD) kell kajolni, vagy másik sejteket kinyírni és azok húsát behammázni, és kaphatunk testrészeket is azoktól, amelyeknek egyedi testérszük van(Például az egyiknek ven egy ilyen elektromos lövöldözője, ha megöljük, akkor mi is rakhatunk olyat magunkra.) De szerencsére nem túl hosszú ez a rész, mert máris jön a játék legjobb része, a lényfázis!

Vélemény: 7/10

Lényfázis:

Kis sejtként lábakat növesztettünk és kijöttünk a szárazföldre. Kezeket úgy lehet szerezni, hogy a fészeknél van egy magunkfajta lény, aki fölött szívecskék vannak, na ha arra rákattintunk, akkor lehet majd változtatni magunkon és kezeket is rakni.(Tipp: Hogy elég DNS pontunk legyen, azért a sejtfázisban szerzett testrészeket adjuk el) Aztán elhadhatjuk a fészket és elindulhatunk új lényeket felfedezni. mikor megtaláljuk az első szomszédot, a játék tájékoztat minket arról, hogy két döntésünk van: Tánc és egyéb szociális képességeinkel elbűvölünk egy adott mennyiségű lényt és akkor DNS pontok mellé szövetségeseket is szerzünk. (Segítség: Barátkozásnál meg kell nézni mit csinál a kiválasztott egyed és vele egyszerre kell táncolnunk vagy énekelnünk stb... Tipp: Egy egyed mindig ugyanazt csinálja, így tökéletesen összhangban lehetünk vele és könyebben megoldhatjuk a feladatot. Az Alfa egyedek neve mellett számmal írja, hogy minimum hányas szintű képességek kellenek, hogy elnyerjük a tetszését) A másik választásunk, hogy a meglévő támadási képességeinkel a fajból párat legyilkolunk és akkor a faj kipusztul, kapunk DNS pontot, és a húsevők lakmározhatnak a tetemből. (Tipp: Húsevőknek nagy gondjuk lehet a táplálkozással, ugyanis nekik vadászniuk kell, nem ehetnek gyümit(kivéve a mindenevők) Erre az a tippem, hogyha már erősek vagyunk, és találunk ilyen 8 életű fejletlen egyedeket, akkor azokat hagyjuk meg, ugyanis majd ha éhesek vagyunk, akkor visszatérhetünk és fölfalhatjuk őket.) Ha elég DNS pontot összeszedtünk, akkor kapunk lehetőséget arra, hogy a szövetségesek közül egy egyedet tovább bűvölve a falkánkba vegyük, így követni fog minket és azt csinálja amit mi: Segít a harcban, vagy velünk együtt táncol a másik lénynek. Tulajdonképpen ebből áll a lényfázis, illetve még a testrészek gyűjtögetéséből. Találhatunk ilyen fénylő csontvázakban, vagy alfalények elbűvöléséért/meglöéséért. (Tipp: Vannak ilyen Gigász lények, akik hatalmasak, 1000 életük van és nagyot is csapnak, nekem egy ütésből kinyírták az egyik falkatagom. Ezeket ha levadásszuk, akkor kapunk jutalmat, ami olyan mint az Xbox achievement-ei) Hamarosan ha megvan az elegendő DNS pontunk, akkor kellenek kezek, ha eddig nem lettek volna és lényünk felfedezi az eszközhasználat csodáit és átlépnük a törzsi fázisba:)

Vélemény: 9/10

Törzsi fázis:

Sajnos itt már nem vagyunk egyedül, hanem csoportban lehet csak flangálni. (Asszem lényünk a törzsfőnök lesz, ha nem az a neve akkor a neve megmarad a falu nevében) Itt miután elvégeztük a bevezetőt, megalkottuk a törzsi öltözéket, első dolgunk, hogy vadásszunk/gyűjtögessünk. Vadászat esetében fegyverekkel legyilkolunk egy lényt, és a húsát népünk ahhoz az oltárszerűséghez viszi, ahol a ételt tárolják. Gyűjtögetésnél, a lények fákról, bokrokról gyümölcsöt szednek és ha elég van, lepakolják oda, ahova a húst(ugyebár ez attól függ, hogy mi volt lényünk lényfázisban, növényevő, vagy húsevő). Hamarosan megjelenik az opció, amivel egy gyermekkel gazdagíthatjuk a törzset, ami hamarosan felnő és ezzel rá is háríthatunk feladatokat. Kis időn belül megjelennek a rivális törzsek, eldönthetjük, hogy barbár módra beterítjük a földet a vérükkel, vagy hangszerekkel elnyerjük a tetszésüket. Előbbi módszerben érdemes jól felfegyverkezni, és akkor előszőr a tagokat öljük meg, majd pedig a fő házukat. Ha a górésátrat letiportuk, akkor a faj elpusztul, mi pedig kapunk egy kardos totemoszlopot a nép színével. Ha barátkozunk, akkor érdemes felfegyverkezni dudásokkal, rumbatökösökkel és kürtösökkel. Amikor odamegyünk, a leendő szövetségesek leülnek és mondogatják, hogy milyen hangszeren játszunk. Ezt az 1,2 és a 3 billentyükkel lehet váltani. Ha elnyertük tetszésüket és szövetségesek lettek akkor kapunk egy virágos(?) totemoszlopot a nép színével, bónusz a nép néha eljön egy kis ajándék kajával, amit leraknak a falu előtt, és ha kérjük, akkor felvesszük és berakjuk a többi kaja közé. Ha minden falut eltiportunk/szövetségessé tettünk akkor tovább lépünk a civilizációs fázisba!

Vélemény: 6/10

Civilizációs fázis:

Népünk megintcsak okosabb lett és ideje, hogy a fősátrat átfejlesszék városházává. Ezt mi meg is tervezhetjük, majd pedig jön az ötlet, hogy kocsi is legyen. Ezt is személyre szabjuk, majd megkezdődik az új fázis. Előszőr egy tutit végzünk el, ami megmutatja, hogyan kell fűszergejzírt foglalni. Majd még néhány körülöttünk lévőt önszántunkból elfoglalhatunk és akkor bemehetünk a város tervezőjébe, ahol vásárolhatunk még kocsikat, és építhetünk házakat, szórakozó helyeket, gyárakat. Egy kis info az összeköttetésekről:
Ház + Városháza = ?
Ház + Szórakozóhely = :Đ
Ház + Gyár = :-D
Szórakozóhely + Gyár = :)
Gyár + Városháza = $ (Pénz)
Ha ezzel kész vagyunk, megkezdhetjük a lépéseinket a bolygó uralásához. Korábbi cselekedeteinktől függő módszerekkel. Ha Növényevő/szociálisak voltunk, akkor vallási járművel megtéríthetjük a várost így a miénk lesz. Vagy ha megtérítettünk egy gazdasági várost, akkor lehet választani, hogy meghadjuk gazdaságinak, vagy vallási lesz. Gazdaságilag barátkozhatunk a város vezérével, kereskedelmi útvonalat létesíthetünk, így hamarosan jeles pénzösszegért felvásárolhatjuk a várost. Vagy pedig ha húsevők voltunk, akkor katonai módszerrel porig rombolhatjuk a város épületeit, majd a városházát lőjük és akkor hamarosan miénk a város. Ezekkel a módszerekkel szépen foglalhatjuk a városokat, mígnem milyénk a bolygó és a következő fázisba léphetünk.

Vélemény: 4/10

Űrfázis:
Hamarosan...



#15 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 08. 14:20

Idézet

Nah, nekem már rég megvan, még aznap végigvittem kishíján, ezért most írok ide egy kis tesztféleséget a fázisokról, hogy mi a véleményem, egy kis segítséget satöbbi.

Nekem bejött ez a kis játék.Elösször nem voltam valami túl jó véleménnyel róla,mivel nem kedvencem az effajta Sims életszimulátor(minek szimulálni az életet mikor te is 100%-ban kihasználhatod)De ez a játék aranyosra sikeredett.Én véleményem
Sejtfázis:Nem rossz,igaz kicsit uncsivá válik a 3-ik 4-ik fejezet után.
Lényfázis:A legjobb része a játéknak.Izgalmas,szórakoztató,erre várt mindenki.
Törzsi(falusi)fázis:Az űrfázis után a legunalmasabb.Szimpla nyirj ki mindenkit.Néha magától támadták meg a gyikjaim a többi falusit mikor loptak igy az örök gyűlöletüket előidézve ellenségeim lettek.És frusztráló visszanyalni magad hogy szeressenek.
Civilizációs(városi)fázis:Nekem nagyon tetszett.lehetett mit csinálni,és szerintem sokkal jobb volt az a fázis mint a Sim City 4 vagy akármelyik Sim City amivel eddig játszottam.
Űrfázis:igaz még csak körül-belül 10 küldetést teljesitettem de valami dögunalom.És nem túl kreativ.
útóirat:belehet egyáltalán fejezni a játékot?
 

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 09. 08. 14:44

Idézet

Idézet

Nah, nekem már rég megvan, még aznap végigvittem kishíján, ezért most írok ide egy kis tesztféleséget a fázisokról, hogy mi a véleményem, egy kis segítséget satöbbi.

Nekem bejött ez a kis játék.Elösször nem voltam valami túl jó véleménnyel róla,mivel nem kedvencem az effajta Sims életszimulátor(minek szimulálni az életet mikor te is 100%-ban kihasználhatod)De ez a játék aranyosra sikeredett.Én véleményem
Sejtfázis:Nem rossz,igaz kicsit uncsivá válik a 3-ik 4-ik fejezet után.
Lényfázis:A legjobb része a játéknak.Izgalmas,szórakoztató,erre várt mindenki.
Törzsi(falusi)fázis:Az űrfázis után a legunalmasabb.Szimpla nyirj ki mindenkit.Néha magától támadták meg a gyikjaim a többi falusit mikor loptak igy az örök gyűlöletüket előidézve ellenségeim lettek.És frusztráló visszanyalni magad hogy szeressenek.
Civilizációs(városi)fázis:Nekem nagyon tetszett.lehetett mit csinálni,és szerintem sokkal jobb volt az a fázis mint a Sim City 4 vagy akármelyik Sim City amivel eddig játszottam.
Űrfázis:igaz még csak körül-belül 10 küldetést teljesitettem de valami dögunalom.És nem túl kreativ.
útóirat:belehet egyáltalán fejezni a játékot?
Igen, asszem van egyfajta ,,végső cél"

#17 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 08. 14:45

Idézet

Nekem bejött ez a kis játék.Elösször nem voltam valami túl jó véleménnyel róla,mivel nem kedvencem az effajta Sims életszimulátor(minek szimulálni az életet mikor te is 100%-ban kihasználhatod)De ez a játék aranyosra sikeredett.Én véleményem
Sejtfázis:Nem rossz,igaz kicsit uncsivá válik a 3-ik 4-ik fejezet után.
Lényfázis:A legjobb része a játéknak.Izgalmas,szórakoztató,erre várt mindenki.
Törzsi(falusi)fázis:Az űrfázis után a legunalmasabb.Szimpla nyirj ki mindenkit.Néha magától támadták meg a gyikjaim a többi falusit mikor loptak igy az örök gyűlöletüket előidézve ellenségeim lettek.És frusztráló visszanyalni magad hogy szeressenek.
Civilizációs(városi)fázis:Nekem nagyon tetszett.lehetett mit csinálni,és szerintem sokkal jobb volt az a fázis mint a Sim City 4 vagy akármelyik Sim City amivel eddig játszottam.
Űrfázis:igaz még csak körül-belül 10 küldetést teljesitettem de valami dögunalom.És nem túl kreativ.
útóirat:belehet egyáltalán fejezni a játékot?
sandbox játék lévén mondhatni nincs vége :)
nekem speciel az űr rész nagyon tetszik, nagyon jó, sokrétű. ami picit idegesítő benne, az az állandóan a gép által adott küldetések mennyisége. már igen nagy a birodalmam (több száz naprendszer, a távoli kolóniák között már féreglyukakon mászkálok :Đ), oszt ha a galaxis végéből kell mondjuk visszautazni, no az az agyamra megy :)

az űr részben az tetszik, hogy iszonyat sokrétű. pl első körben, jó hajó hiányában úgy foglaltam a bolygókat, hogy terraformáltam :) vicces volt, képzeljetek el egy NPC bolygót, legalább 10 db NPC várossal. ahj, gondoltam, ezek most ízekre lövik a hajóm formás kis hátsóját. oszt ekkor bevillant az ihlet. vágjuk haza a bolygó ökológiáját, abba csak beledöglik ez a rühes faj :) indítottam egy meteorzáporral, majd még1el, végül 3 lett belőle, illetve a légkört kezdtem módosítani. kb fél perc alatt leesett a bolygó terra szintje, egyetlen egy város maradt :D azon már mondhatni AFK mentem végig :)
most, hogy már kiérdemeltem a "Mindenható" címet, illetve igen csak bespájzoltam, már nem ezt csinálom :D ha valakit nem szeretek, akkor annak a bolygóját meglátogatom 1 db teljes bolygót felpukkantó meglepi csomaggal :D
a játéknak mondhatni nincs vége. az űrben ugye a grox fajjal kellene megbírkózni, az nem egyszerű. per pill a grox-al úgy ahogy jóban vagyok, én nem piszkálom őket, ők sem engem (elleben a hülye szövetségeseim bekóstolták, vesztükre, én még inkább behódoltam, egyik bolygón még azt is el lehet érni, hogy szövetségbe lépjünk velük :()
ezen grox vs játékos csatába még nem folyok bele, esélyem sincs (a grox birodalom ordenáré nagy, szinte az egész galaxis középpont).
tettem már pár utat a galaxis közepe felé, egy ideig engednek, egy idő után meg kitessékelnek (ha nem így teszek, akkor mondhatni végem).
egyébként az űr részt nagyon megdobják a beszerezhető eszközök, minden egyes ilyen elem vagy nagyon hasznos, vagy mókás. persze ettől még nem lesz időtálló, szerintem ehhez is érkezik majd számtalan addon, amivel növelik a szavatosságát. tegnap hozzájutottam egy eszközhöz, az poénos. egy holografikus vetítő, amivel a hajóból a bolygó felszínére tudom sugározni a fajtám egy példányát (konkrétan a kapitányt, akit úgymond megszemélyesítünk), majd azzal a bolygó felszínén, mintegy holografikus izé tudok kolbászolni (ezt egyébként hiányoltam, hogy ha már van lényem amit megcsináltam, ill a képességeit direkt úgy ruháztam fel (repülés, elektromosság és egyéb nyalánkságok :-D), ahogy az nekem tetszik, akkor mi a francé' nem lehet ezt a lény módot elérni az űrből. most félig meddig lehet.

azt tudtátok, hogy az engine-t licenszelik fps, rpg, rts és egyéb játékokhoz? :) szerintem iszonyat durva addonok lesznek itt még idővel :)
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#18 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 08. 14:48

Idézet

Igen, asszem van egyfajta ,,végső cél"
cél van, több is. de vég az nincs
1. cél, badge-k begyűjtése (a mindenható címet már megszereztem, az az elsődleges begyűjtendő badge, de még számtalan egyéb badge van, kb a felénél járok. van ami vlmi tárgyat, képességet ad, van ami itemhasználatot)

2. grox faj legyűrése vagy abszolút szövetség (ez csak tipp, szerintem a legyűrés az elsődleges)

ha ez mind megvan, akkor sincs vége, mert ugye az újabb fajokat generálja a gép.
jah, amit mindenképp nyomjatok: nézzétek, hogy melyik bolygó milyen fejlődési szinten jár. ha már legalább törzsi szinten vannak, érdemes elmenni oda és monolitot elhelyezni. ha azon bolygó faja kilép az űrbe, nagyobb az esély arra, hogy egyből behódolnak, mint az úgymond ősüknek :Đ
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#19 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 08. 14:53

Idézet

Idézet

Igen, asszem van egyfajta ,,végső cél"
cél van, több is. de vég az nincs
1. cél, badge-k begyűjtése (a mindenható címet már megszereztem, az az elsődleges begyűjtendő badge, de még számtalan egyéb badge van, kb a felénél járok. van ami vlmi tárgyat, képességet ad, van ami itemhasználatot)

2. grox faj legyűrése vagy abszolút szövetség (ez csak tipp, szerintem a legyűrés az elsődleges)

ha ez mind megvan, akkor sincs vége, mert ugye az újabb fajokat generálja a gép.
jah, amit mindenképp nyomjatok: nézzétek, hogy melyik bolygó milyen fejlődési szinten jár. ha már legalább törzsi szinten vannak, érdemes elmenni oda és monolitot elhelyezni. ha azon bolygó faja kilép az űrbe, nagyobb az esély arra, hogy egyből behódolnak, mint az úgymond ősüknek :Đ
A PROKép! Én is játszottam vele, most asszem az Evoluciós fázisnál járok, kicsit unalamas...
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#20 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 08. 14:54

Csak Shido-nak szántam a kérdésemet mert tudtommal nem lehet végigvinni,eddig még senki sem járt szerncsével szerintem.KépHabár szerintem van egy-pár elszánt japó aki megbirkozik vele úgy 2 óra alatt.:Đ
 

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó