HWSW Informatikai Kerekasztal: Modern Warfare 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (120 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Modern Warfare 2

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:00

JÖN SRÁCOK! Már be is jelentették:
"...[font=" arial; font-size: 12px; line-height: normal" class="Apple-style-span"]jövőre is új kiadással jelentkezik a Call of Duty sorozat. A következő epizódot a korábbi terveknek megfelelően ismételten az Infinity Ward fogja fejleszteni, a csapat pedig nem megy távol a már jól bevált recepttől, a 2009 őszén érkező új rész ugyanis a Call of Duty: Modern Warfare 2 lesz, vagyis ismételten modern környezetben fogunk háborúzni."[/font]

Forrás:

De máshol is írnak róla:

Kép
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:05

Idézet

JÖN SRÁCOK! Már be is jelentették:
"...[font=" arial; font-size: 12px; line-height: normal" class="Apple-style-span"]jövőre is új kiadással jelentkezik a Call of Duty sorozat. A következő epizódot a korábbi terveknek megfelelően ismételten az Infinity Ward fogja fejleszteni, a csapat pedig nem megy távol a már jól bevált recepttől, a 2009 őszén érkező új rész ugyanis a Call of Duty: Modern Warfare 2 lesz, vagyis ismételten modern környezetben fogunk háborúzni."[/font]

Forrás:

De máshol is írnak róla:
Bezony! Örülök is! Klassz darab volt az előző is, bár a MW2-ben szívesen látnék pár future weapon-t is! Persze nem lézerpuskát, hanem amiket a Discovery-n látni; Corner Shot Gun, Hangágyú,...

#3 Felhasználó inaktív   gerappa 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:09

Idézet

Idézet


Bezony! Örülök is! Klassz darab volt az előző is, bár a MW2-ben szívesen látnék pár future weapon-t is! Persze nem lézerpuskát, hanem amiket a Discovery-n látni; Corner Shot Gun, Hangágyú,...
Jaja. Frankó fegyvereket lehet ott látni. Én inkább egy olyan BF-ben reménykedek, amiben ezek tényleg helyet kapnak.

#4 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:13

Idézet

Idézet

Idézet


Bezony! Örülök is! Klassz darab volt az előző is, bár a MW2-ben szívesen látnék pár future weapon-t is! Persze nem lézerpuskát, hanem amiket a Discovery-n látni; Corner Shot Gun, Hangágyú,...
Jaja. Frankó fegyvereket lehet ott látni. Én inkább egy olyan BF-ben reménykedek, amiben ezek tényleg helyet kapnak.
Nos igen, BF-ben kell taktikázni is, már nem mintha COD-ban nem kéne, de ott inkább a legnehezebb fokozaton kell, akkor is csak saját seggünket kell félteni, nem a csapatét!

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:55

Idézet

JÖN SRÁCOK! Már be is jelentették:
"...jövőre is új kiadással jelentkezik a Call of Duty sorozat. A következő epizódot a korábbi terveknek megfelelően ismételten az Infinity Ward fogja fejleszteni, a csapat pedig nem megy távol a már jól bevált recepttől, a 2009 őszén érkező új rész ugyanis a Call of Duty: Modern Warfare 2 lesz, vagyis ismételten modern környezetben fogunk háborúzni."

Forrás:

De máshol is írnak róla:
Ennek baromira örülök!KépKép Sztem akkor a World at War nekem ki is fog maradni...

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 13:00

Idézet

Idézet


Ennek baromira örülök!KépKép Sztem akkor a World at War nekem ki is fog maradni...
azért azt se érdemes kihagyni :Đ

#7 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 13:10

Ezaz!!! ennek nagyon örülök! legyen 2x olyan yó mint az 1 Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 14:11

Ezt most olvasom elöször. HUH . nekem az elsö is nagyn tetszett, nem is tudtam hogy lesz 2. Milyen platformok-ra jön ki?? És mikro jelenik meg???

#9 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 14:22

Idézet

Ezt most olvasom elöször. HUH . nekem az elsö is nagyn tetszett, nem is tudtam hogy lesz 2. Milyen platformok-ra jön ki?? És mikro jelenik meg???
2009-ben és gondolom ugyanazokra a platformokra mint az első MW.

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#10 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 14:26

Idézet

Idézet

Ezt most olvasom elöször. HUH . nekem az elsö is nagyn tetszett, nem is tudtam hogy lesz 2. Milyen platformok-ra jön ki?? És mikro jelenik meg???
2009-ben és gondolom ugyanazokra a platformokra mint az első MW.
és gondolom ilyen november-decemberben jön a "nagy ágyúk"-kea együtt.
Kép

#11 Felhasználó inaktív   rokakoma 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 803
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 15:30

Remélem nemfogják a kiadási dátumát csusztatni...

Ezt is megfogom venniKép


(-(-.(-.-).-)-)

 


#12 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 15:50

Hát mégse halt meg a drága Soap őrmester és Price kapitány?:)Ha többiek is túlélték azért az elég vicces lenne.:)Remélem igényes és megint egy olyan szívet megrázó esemény lesz mint az elöző rész!Kép

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#13 Felhasználó inaktív   driftking15 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 645
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 15:56

De nem értelek titeket,Soap mért halt volna meg mikor a végén őt felhúzzák a helikopterbe, Pricet próbálják újraéleszteni de nem megy,de Soap nem hal meg.


#14 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 16:02

Na ez egy meglepő hír, nem is hallottam róla, de nagyon örülök neki!! A mw az egyik kedvenc játékom, és ugyanazok csinálják, szóval nagy baj nem lehet! KépKép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#15 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 16:11

Idézet

De nem értelek titeket,Soap mért halt volna meg mikor a végén őt felhúzzák a helikopterbe, Pricet próbálják újraéleszteni de nem megy,de Soap nem hal meg.
Hát pont ez volt benne a vicc,hogy kétértelmű volt!Csak én úgy álitottam be,hogy meghal mert azért az még is noirosabb lett volna.Persze ki tudja még,hogy mi lesz a második részben!?Lehet,hogy Kamarov-val és az orosszokkal kell kavarni :Đ

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#16 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 16:23

Idézet

Idézet

De nem értelek titeket,Soap mért halt volna meg mikor a végén őt felhúzzák a helikopterbe, Pricet próbálják újraéleszteni de nem megy,de Soap nem hal meg.
Hát pont ez volt benne a vicc,hogy kétértelmű volt!Csak én úgy álitottam be,hogy meghal mert azért az még is noirosabb lett volna.Persze ki tudja még,hogy mi lesz a második részben!?Lehet,hogy Kamarov-val és az orosszokkal kell kavarni :Đ
Ki mondta hogy Soap meghalt? Amúgy szerintem számíthatunk Keptön Prájszra is, mert a jól emlékszem nem volt olyan CoD (csak az Infinity Ward-os) amelyikben ne szerepelt volna. :-D
Kép

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 16:36

Igen EZAZ tudják ezek a srácok hogy mi kell a népnek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 16:47

ez de lolKép és mégis mit raknak bele? bin laden-t v. kit?Kép ezt már annyira erőltetettnek látom h kezdenek kifogyni az ötletekből, de ez van....spriteKép

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 16:50

Benne lesz a szeptember 11.-ei terrortámadás :Đ

#20 Felhasználó inaktív   n_csacsi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.864
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 16:54

sztem jónak ígérkezik (vagyis bízzunk benne hogy nem olyan lesz, mint az 5)KépSztem azt naon elcsesztékKép


Téma megosztása:


  • (120 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó