A hétvégén ingyen lehet majd kipróbálni a Path of Exile 2-t

Link másolása
Most először a korai hozzáférésbe lépése óta megkötések nélkül lehet ingyen tenni egy próbát 72 óra erejéig a népszerű akció-RPG-vel, ráadásul exkluzív lootra is lehet számítani a mega frissítés érkeztével.

Ha szeretnél tenni egy próbát a Grinding Gear Games hardcore fantasy RPG-jével, akkor itt a remek lehetőség rá, ugyanis augusztus 29-től egészen szeptember 1-ig 72 órára teljesen ingyen lehet garázdálkodni a játékban. A The Third Edict frissítés így biztosan kiemelkedő figyelmet kap majd, mivel a lehetőség elérhető lesz PlayStation 5, Xbox Series X|S és PC platformon egyaránt. Ezúttal felturbózott szerver kapacitással készültek a fejlesztők a várható tömeg miatt, így remélhetőleg nem futunk bele ugyanabba a hibába, mint a megjelenésnél.

A becsatlakozók 3 exkluzív felszerelést is begyűjthetnek, az intró letolása után egy csuklyát, az első fejezet végeztével pedig egy mágus botot és egy hátizsákot — ezek csak kozmetikai jellegűek. A hétvégén minden tartalom ingyenes lesz, így az igazán elszántak nyomhatják orrvérzésig, az állásunkat pedig mindhárom platformon elmenti a rendszer, hogy ha a hétvége leteltével megvásárolnánk a játékot, vagy ha kivárnánk a fizetős korai hozzáférés végét, ott folytathassuk ahol abbahagytuk.

A The Third Edict egy igazán masszív update lesz, már maga a negyedik fejezet is éppen elég nagy újdonságot szállít egymagában, de hozzáférhetőbbé teszik például az endless endgame módot, a support gemekkel megnő az elérhető buildek száma, és egy új mechanika is érkezik, ami fel tudja erősíteni az ellenfeleket és a főellenségeket.

A pár napja kiadott előzetes mellett egy szokásos terjedelmű videót is kitettek a várható tartalmakkal, ezek itt tekinthetők meg.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...