Elindult a The Tomorrow Children nyílt bétatesztje

  • Írta: zoenn
  • 2016. június 3.
  • Korai verzió
Link másolása
A hétvégén minden érdeklődő kipróbálhatja a Q-Games multiplayer-központú sandbox játékát, melyben egy kommunista rezsim bájos gyerekmunkásait irányíthatjuk. Erőforrásokat gyűjtünk és bármi áron megvédjük városunkat.

Péntektől hétfőig, azaz június 6-ig bárki kipróbálhatja a Q-Games sandbox játékát, a The Tomorrow Childrent. Az anyagban egy szürreális kommunista várost felvirágoztatása lesz a feladatunk - kétkezi munkával és harccal. Többféle kaszt áll a rendelkezésünkre, csak szívd magadba a propagandát, és dicsőítsd az eszméket!

Erőforrásokat bányászunk, mi felelünk az elektromos hálózatért - a kemény melóért pedig kuponokat vehetünk át a munkaügyi minisztériumtól. Időnkét ismeretlen eredetű betolakodók csapnak le a városunkra. Ha beüt a baj, védelmi tornyokkal kell szitává lőnünk a szörnyeket. Összetett, hangulatos és teljesen egyedi játék a The Tomorrow Children, amiről már mi is írtunk egy alfatesztet.

A kliens 2,9 GB-ot nyom.

1.
1.
Chullent
Remélem ha kijön a játék később lesz hozzá "fasiszta-dlc" vagy "afrikai gyerekkatona-dlc" is
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...