A Konami már azt kérdezi, melyik Metal Gear-játékot remake-elje legközelebb
- Írta: zoenn
- 2 napja
A Konami a rajongókat is bevonja a Metal Gear-sorozat alakításába, hiszen a jövő héten induló Tokyo Game Shown a rajongók kezébe nyomnak egy kérdőívet, amelyben azt kérdezi a kiadó, hogy melyik részből készítsen remake-et legközelebb.
Dacára a teljesítménybeli problémáknak, a Konami számára abszolút sikernek bizonyult a Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, hiszen érdemben nem nyúltak a 20 éves klasszikus játékmenetéhez, csupán a grafikát alakították át teljesen.
A közösségi médiában már nyilvánosságra is hozták az ominózus kérdőívet, amelyen az alábbi lehetséges játékok szerepelnek:
- Metal Gear
- Metal Gear 2 Solid Snake
- Metal Gear Solid
- Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
- Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
- Metal Gear Solid: Peace Walker
- Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
- Metal Gear Solid: V The Phantom Pain
- Más (szövegmezővel)
Fontos megjegyezni, hogy néhány cím hiányzik a listáról, az egyik a PlatinumGames által készített Metal Gear Rising: Revengeance, a másikért viszont nem ejtünk túl sok könnycseppet, lévén a Metal Gear Survive a széria legrosszabb értékelésű része, amihez már nem volt köze Hideo Kojimának sem.
Igaz, az 5 és Ground megvannak, de hajlandó lennék kifizetni az előző kettőért egy packot.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.