A Bandai Namco Experience és a Capcom arra készül közösen, hogy még idén elhozza Resident Evil 2 Remake játéktermi változatát Japán és Európa kiválasztott helyszíneire. Tudjuk már, mibe szórjuk az aprópénzünket!
Leon és Claire első ismerkedése a fertőzöttekkel Raccoon Cityben egy némileg átvariált verzión alapul. Lényegében egy fénypisztolyos rail shooterrel lesz dolgunk ismerős környezetben, a megszokott ellenségekkel, így az élmény teljesen más lesz. Az árkád verzióban menő tapintásérzékelők lesznek a fegyvereken, illetve a padló is rázkódni fog, sőt a gép a megfelelő pillanatokban párát is képes kibocsátani magából - az immerzió tehát tökéletesnek ígérkezik.
Néhány átvezető jelenetben történik ugyan változás az ellenségtípusokban, ennek ellenére kipróbálásra erősen ajánlott lesz. Először tesztüzemben fogják bevezetni a gépet pár helyszínen, mielőtt a nagyobb közönséghez is eljut, reméljük kishazánkba is jut pár kabinet belőle.





Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.