Úgy tűnik, hogy az Xbox most már XBOX

Link másolása
Asha Sharma egy netes szavazáson kérdezett rá, hogy hogyan írják ezután a cég nevét, és a válaszadók a csupa nagybetűs verziót szavazták meg. A változás már több felületen is tettenérhető.

Asha Sharma érkezése rengeteg változást jelentett, de arra valószínűleg kevesen számítottak, hogy a nevéhez kötődő hírek kifejezetten pozitív kicsengésűek lesznek a játékosok számára. Kezdve az olyan szimbolikus dolgoktól, mint az új logó (ami a platform aranykorát idézi és szakít a minimalizmussal) és betöltő animáció az olyan kézzelfoghatókig, mint az Xbox Game Pass árának csökkentése. Most egy újabb szimbolikus változást eszközölt a hölgy.

Sharma X-en kérdezett rá a követőinél, hogy most akkor Xbox vagy az XBOX? A több mint 19.000 válaszadó 64,8%-a szerint XBOX, amit nem követett semmilyen látványos bejelentés, viszont úgy X-n, mint LinkedInen is már az új, csupa nagybetűs verzió szerepel. Természetesen a játékosok a kommentekben sokkal több, jelentős változást sürgetnek, ám ezekhez idő kell, a gesztusokat viszont gyorsabban eszközölheti az új vezetés. Kíváncsian várjuk, hogy a beragadt CapsLock egy markánsabb cég hatását kelti-e a jövőben?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...