Felbőgnek a motorok a Steel Ratsben

  • Írta: zoenn
  • 2018. november 11.
  • Videó
Végre elérhetővé vált a Tate Multimedia retrofuturisztikus akciójátéka, amelyben egy motorosbanda tagját irányítjuk. Városunkat egy robothadsereg támadja meg, így ideje nyeregbe pattanni! Csekkold a launch trailert!

A Steel Rats egy igazi csemege, lévén az '50-es évek fiktív Amerikájában játszódik. A retrofuturisztikus téma miatt simán elképzelhető, hogy egy agresszív robothorda támad a noir stílusjegyeket magán viselő városunkra, de szerencsére itt vannak az Acélpatkányok, egy hazafi motorosbanda, ami majd szépen felveszi a kesztyűt a megszállókkal.

Ahány motoros, annyiféle különleges képesség! Oldalnézetben pusztíthatunk, és még a Trials-sorozatra hajazó ügyességi próbákon is jeleskedhetünk. Pengéket szerelhetünk a kerekekre, lövöldözhetünk minden irányba, és még láncokat is bevethetünk.

A Steel Rats már elérhető PC-re, Xbox One-ra és PS4-re.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...