Ha van valami, amiből nem érkezik elég, azok A gyűrűk ura-játékok, legalábbis érzetre. Holott tavaly is kaptunk Return to Moriat és idén is Tales of the Shire-t, de persze a 2023-as Gollumról sem szabad megfeledkezni, ha másért nem, azért, mert olyan rossz volt. A rajongók körében az évek alatt konszenzus alakult ki, hogy "régen minden jobb volt", így a Battle for Middle-Earth és a filmekhez készült játékokat nagy becsben tartják. Most egy friss értesülés szerint egy nagy költségvetésű címmel igyekeznek meglepni a rajongókat, ráadásul egy olyan recepttel, ami eddig remekül bevált.
Az Insider Gaming exkluzív cikke alapján ugyanis készülőben van egy új A gyűrűk ura-játék a jogokat birtokló Embracer háza táján, sőt a fejlesztőcsapat is megvan a Revenge személyében. A pletyka szerint egy olyan külső nézetes akciójátékról van szó, ami nagyban hasonlít majd a Hogwarts Legacy-hoz. A legjobb az egészben, hogy akár már a jövő héten is érkezhet a hivatalos bejelentés – legalábbis elméletileg. Ugyanis sem a kiadó, sem pedig a fejlesztőcsapat nem kommentálta a pletykát.
Az Embracer egy enyhén szólva is rázós időszakon van túl, így érthető az óvatosság a részükről. Reméljük, hogy a pletykákat hamarosan konkrétumok követik, azt viszont bizton állíthatjuk, hogy lenne igény egy Hogwarts Legacy léptékű és kivitelezésű kalandra Középföldén is.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.