E3 2014: Arkham Knight - Joker visszatér?

  • Írta: zoenn
  • 2014. június 9.
  • Pletyka
Link másolása
Azt beszélik, hogy Batman nemezise, Joker is visszatér a Batman: Arkham Knightban, annak ellenére, hogy a fickó az Arkham City végén jobblétre szenderült. Mégis, hogyan lehetséges ez? Rögtön elmondjuk!

A Rocksteady már a játék bejelentésekor leszögezte, hogy Joker meghalt az Arkham City végén, ám ez nem akadályozza meg a vigyorgó bohócot abban, hogy visszatérjen a Batman: Arkham Knightban.

Joker ugyanis Batman visszaemlékezéseiben lesz jelen. Amikor hősünk belélegzi Madárijesztő félelemtoxinját, rémálmok gyötrik majd, ilyenkor konfrontációba kerül Jokerrel is - remek megoldás! Persze a rajongók nem zárják ki annak lehetőségét sem, hogy az új rész főgonosza, az Arkham Knight páncélja alatt valójában Joker rejtőzik.

A pletykáknak még nincs vége, a Rocksteady utalt arra, hogy Superman is beköszön a játékban. Batman ugyanis rádión tartja a kapcsolatot a Justice League tagjaival, egyszer pedig Superman is ellátogat Gothambe, ám a denevérember tömören visszautasítja kollégája segítségét. Persze az is előfordulhat, hogy Clark Kent ebbe nem törődik bele.

Habár a Batman: Arkham Knight csak 2015-ben jelenik meg, kint lesz az E3-on.

29.
29.
Faust Doktor
Én még Damian Wayne-t (Talia és Bruce gyereke) se zárnám ki :)
28.
28.
B-Shaggy
#26: " Don't spend it on fast cars and ridicoulus clothes", ha jól emlékszem. Bocs, lusta vagyok megnézni a trailert meging :)

Egyébként nem hülyeség, amit írtam Jason Toddhoz, a többi gonosznál nem kell érteni, hogy miért lettek gonoszak, ők úgy lettek megteremtve a képregényes világban, nagy részüket filmekből ismerhetik a casual batmannerek. is. Azt viszont kevés nem-képregényolvasó tudja, hogy több Robin is volt.

Egyébként ha már megjelent az előző részben a League of Assassins, Talia, aki még utalt is rá, hogy Bruce Wayne-l együtt töltött egy éjszakát Metropolisban, én simán el tudnám képzelni, hogy kiderül, hogy a Knight Bruce fia.
27.
27.
#23: Vissza emlékezéssel simán megoldhatják, amúgy ez hülyeség, mert akkor a többi gonoszt sem értené, hogy mitől lettek gonoszok. Thomas Waynes dolog ütne azért.
26.
26.
felegyi
#23: Ezt nem egészen értem... azt mondta Thomas, hogy ne éljen önromboló életmódot, és ne a luxusba áldozzon, példaértékű legyen az emberek számára. Biztos lesz valami csavar a Knight mögött, kiszámíthatatlanná válik a találgatás hiszen bármi megtörténhet.
25.
25.
B-Shaggy
#24: A Rocksteady szereti hangsúlyozni, hogy az Arkham egy saját, képregényes múlttól szabad univerzum, bármi megtörténhet :D
24.
24.
_Botika_
#23: Besz@rnék ha úgy lenne .:D
23.
23.
B-Shaggy
Már az Arkham Originsben is erőltetett volt, hogy Joker vált a nagy főgonosszá, és a Rocksteady is tudja ezt. Nem fogják azzal elszúrni, hogy most visszahozzák mint a játék nagy rejtélyes alakját. Azt is hozzá kell tenni, hogy az Arkham Knight képes effektíven harcba szállni Batmannel, és le is tudja verni őt, míg Joker - habár meglepően erős közelharcban - közel sem ér fel a Denevéremberhez.

Hush azért nem jó szerintem, mert minek pazarolt volna pénzt és energiát arra, hogy Bruce Wayne arcát felöltse, ha végül úgyis maszk mögé bújva fog garázdálkodni? Illetve a közelharcos rész rá is igaz.

Jason Toddal az a baj, hogy ő nem szerepelt még egyik Arkham játékban sem, így a képregényfanokon kívül senki sem értené, hogy ki a fuck az a Jason Todd és miért lenne ő az Arkham Knight.

Biztos vagyok benne, hogy egy már - az Akrhamverzumban is - ismert karakter lesz a ruha mögött - azt mondták, hogy az Arkham Knight egy új karakter lesz, de azt nem mondta senki, hogy a maszk viselője is az.
Legutóbb olvastam egy nagyon vétéeff elméletet, ahol a srác megfogalmazta, hogy ő Thomas Wayne-re gyanakszik. Őt hallottak trailerben, ahogy a fiához beszél, hogy ne költse a pénzét drága autókra és menő cuccokra -> talán azért, hogy ha a jövőben harcolniuk kell, akkor Batman hátrányban legyen ( kocsi és batsuit nélkül). A Lazarus Pittel valaki újraéleszti, ő pedig megpróbálja megtisztítani a városát a mocsoktól, Scarecrow segítségével. Mind=blown. :D
22.
22.
giga321
Szívesen megnéznék egy rocksteady keze által készülõ green arrow játékot. Csomó karakter van a DC-ben erre csak batman batman .
21.
21.
kazuma1989
Unreal 3 motorral fut.._Kár hogy előző generáciòra nem jön:(
20.
20.
bane
#19: DC univerzum tagja ö is.
19.
19.
Ghost26Dave
Superman mit keres ez itt ? :D
18.
18.
_Botika_
#15: Bruce Wayne kinézetében én újnak tekintem. :D
Szerintem azért takarja az arcát mivel a maszkja nagyjából ugyan az mint Batman maszkja (denevér fülek mindkettő maszkján).
Meg amúgy is ,amikor még nem volt bejelentve a játék ,Hush képét tette közzé a Rocksteady.
17.
17.
#12: Új karakter lesz az Arkham Knight és ha jól tudom a Rocksteady azt mondta, hogy az Arkham Knight egy antihős lesz. De ha meg csak kitaláció, hogy új karakter akkor pedig csak Jason Todd lehet ő.
16.
16.
_Botika_
#14: + egy teljesen új karakter lesz az Arkham Knight.
15.
15.
Csgumi
#13: Nem hinném, Hush elvileg nem új hisz benne volt az Arkham Cityben meg Hush Waynet akarja tönkretenni/átvenni a helyét, már nem emlékszem pontosan mit akart, minek takarná akkor az arcát?
14.
14.
Nem Joker lesz az Arkham Knight 2 okból is:
1. Joker egy őrült, Arkham Knight pedig egy okos, taktikus és profi harcos.
2. Joker HALOTT.

13.
13.
_Botika_
#12: Bruce Wayne kinézetében.
12.
12.
_Botika_
#4: Most rájöttem hogy azt mondta a Rocksteady ,hogy egy teljesen új karakter lesz az Arkham Knight. Szerintem Hush lesz az Bruce Wayne kinézében.
11.
11.
Csgumi
#10: Na jó ébredés után nem kellene rögtön postolni XD
10.
10.
Csgumi
9.
9.
Csgumi
Én nem tartom kizártnak, hogy nem halt meg hanem az egész egy agyafúrt terv része, végtére is Jokerről beszélünk.
7.
7.
Dragonborn
Nem hiszem hogy joker egyszer csak a semmiből jobban osztaná a pofonokat mint Batman ez egy kicsit hülyén jönne ki
Én Anarkyra tippelek az Originből
5.
5.
_Botika_
#3: Sajnos visszavonult. :(
4.
4.
_Botika_
Az a megoldás ,hogy a gáztól rémálmokat lát Joker szereplésével tetszik ,de azt nem tudom ,hogy lehetne ő a Knight ha meghalt (kivéve a köze van ehhez a Lazarus Pit-nek). Vannak akik úgy gondolják ,hogy Joker gyereke az ,de ez elvileg Joker halála után egy évvel van. Remélem nem szúrja el a Rocksteady.
3.
3.
giga321
Gondolom nem Mark Hamill lesz a hangja.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...