Assassin's Creed: Valhalla - a mi kis falunk

  • Írta: Baloo
  • 2020. május 13.
  • Képek
Link másolása
Újra megmutatkozott az Assassin's Creed: Valhalla, ezúttal egyetlen egy új képet kaptunk, amin egy kis falut csodálhatunk meg Anglia mesés táján. A játékban lehetőségünk lesz saját települést is alapítani, ebből kaptunk most ízelítőt.

Csak rajtunk fog múlni, hogy az Assassin's Creed: Valhallában egy álmos vasárnapot egy kis pecázással, a törzsfőnökkel való tárgyalással, vagy esetleg csak az embereinkkel való ismerkedéssel ütünk majd el a saját kis falunkban.

A falualapítás természetesen nem csak egy optikai tuning, meglesz minden épületnek a játékmenetbeli szerepe, valamint a település fejlesztése és kormányzásának a felelőssége is a mi reszortunk lesz. Ashraf Ismail posztolta erről a fentebb látható képet, hogy hogyan is kell ezt a játékban elképzelnünk, ugyanis állítása szerint a kép nem egy koncepciós rajz, hanem ingame screenshot. 

1.
1.
hedzsooo
Nem tudom mennyit tuningoltak ezen a képen PS-ben, mindenestre biztosan meseszép lesz a tálalás, látványban az AC sosem okozott csppet sem csalódást.

Ez a kép akár egy olajfestmény, tényleg gyönyörű.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...