GC 2025: Íme, a Pragmata bevezető filmje nem kevés játékmenettel fűszerezve
- Írta: zoenn
- 2 napja
A Gamespot már eltölthetett némi időt a Pragmata kiállított demójával, a tapasztalataikról az alábbi videóban számolnak be, ahol a nyitóanimációra és játékmenetre egyaránt jut idő. A játék elején Diana, az android feléleszti Hugh Williamst, akit mi fogunk irányítani. Kisvártatva egy ellenséges robot támad rájuk az űrbázison, ekkor tanuljuk meg a hackelés folyamatát, hogy megtaláljuk az ellenfél gyenge pontját.
Innentől kezdve a kitérésen, sikláson és minden látványos mechanikán lesz a hangsúly, miközben egy lökéshullámot létrehozó pisztolyra is szert teszünk. A demó egy óriási robottal vívott harcba torkollik. A Pragmatában a fejtörőket és a TPS-akciót szimultán vitelezhetjük ki.
A játék 2026-ban jelenik meg PC-re, Xbox Series X/S-re és PlayStation 5-re.
Ez a hír a Gamescom-közvetítésünk része. Ha lemaradtál valamiről, irány az aloldalunk, ahol egy helyen találod meg az összes bejelentést és látnivalót az eseményről!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.