SGF 2025: Ilyen lesz a Mafia: The Old Country játékmenete

  • Írta: zoenn
  • 2025. június 8.
  • Videó
Link másolása
A nyári Future Games Show adásában a Hangar 13 csapata exkluzív betekintést nyújtott a Mafia: The Old Country játékmenetébe. Az átvezetőket remekül megrendezték, igazi klasszikus maffiasztori vár ránk a korabeli Szicíliában.

Főhősünk gyerekként a helyi bányában dolgozott, de elhatározta, hogy kitör a szegénységből, és ehhez a vidéket sakkban tartó helyi bűnszervezet jelenti a kiutat. Magyarul, a könnyebb utat választotta, de ezen a mediterrán szigeten a bűn útja a legkifizetődőbb. A fiú szép lassan felfelé tör a ranglétrán, leszámolások, megfélemlítések, autós üldözések eszközeivel. 

A játékmenetet olykor mesterien rendezett átvezető-jelenetek tagolják, a filmszerűség tényleg tetten érhető a Mafia: The Old Country-n, amely már nagyon közel van a megjelenéshez, hiszen augusztus 8-án csaphatunk le rá PC-n, Xbox Series X/S-en és PlayStation 5-ön. 

Ez a hír a Summer Game Fest-közvetítésünk része. Ha lemaradtál valamiről, irány az aloldalunk, ahol egy helyen találod meg az összes bejelentést és látnivalót az eseményről!

2.
2.
hedzsooo
#1: Mi lenne? Mint a korabbi reszek: 1 maffias sztorit elmeselo akcio-kalandjatek fokent TPS nezetben, ill. egyes reszeknel FPS nezetben is akar. Az 1. reszet meg megugrani mindig is tudtuk hogy nehez lenne, a grafikan kivul, nem veletlenul a legelso MAFIA jatek 1 idotlen klasszikus... Gameplay reszletesebb meg akkor lesz gondolom, mikor a jatek kozelebb lesz a megjelenesehez es megjobban csiszolgatva lett mar. Irnam, hogy majd augusztus elott/legelejen de ugye megesett mar maskor is, hogy csusztatjak 1 jatek megjeleneset, sz'al majd azt is meglatjuk. Szerintem itt 1ebkent linearisabb dologrol lesz szo, jobban a tortenet elmeselesere fog koncentralni es nem egy "GTA-s" open-worldre kell szamitani toluk egyaltalan... Persze, azert az eddig latottak alapjan nem lesz teljesen bugyuta sem, sot! Igen kellemes level-design-t kap. De az elozetesekkel is csaptak mar be minket sokszor, sz'al meglatjujk majd, ahogyan azt mar irtam... :)))
1.
1.
csoki0619
Feltűnően nem esik szó arról, h ez most tulajdonképpen mi lesz?

Open world Mafia az első rész szellemiségét tovább víve sztori szinten, Mafia 2 sztorifókusszal, viszont bugyuta gta elemekkel megtűzdelve, vagy Mafia 3 szintű lezüllés, csak erősebb történettel megtámogatva.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...