Nemrégiben láttam egy filmet a londoni Towerről, mely egészen a múlt századig arról volt híres, hogy szaftos kivégzéseket hajtottak végre benne királynő ellenségeinek kárára. Nos, a ZombiU felállása szerint napjainkban is véres színhelye a város jellegzetes építménye - nyöszörgő zombikkal.
A ZombiU nehézsége - legalábbis az ígéretek szerint - a Dark Soulséval vetekszik. Ha hihetünk a fejlesztőknek, nem pusztán agyatlan zombishooterrel van dolgunk, ráadásul a konzol GamePadjének segítségével a játékmenet is kellően taktikussá válik. A történet szerint a londoni Towert is elárasztották a járkáló hullák - Te vajon túl fogod élni? Lássunk némi gameplayt!
De evvel a tapis kontrolerrel még mindig nem vagyok kibékülve. Csak merem remélni, hogy könnyedénn elsajátítható lessz a kezelése.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.