A Frostbite motorra való átállás sokkal autentikusabb megvalósítást tesz lehetővé, de azért ne feledjük el az való életből merített játékmódok sem, ahol a döntéseink sok mindent meghatároznak az EA Sports UFC 6-ban.
Elsőként ott a Legacy mód, melyben Chris Carter felemelkedését követhetjük nyomon, elágazó narratív útvonalakkal. Ez folytatódik a Career módban is, ahol választhatunk, hogy Carter sorsát egyengetjük-e a továbbiakban is, vagy létrehozunk egy teljesen új bunyóst. Az egészet úgy tervezték, hogy benne legyünk a heti nyüzsgésben, mintha tényleg az UFC által szerződtetett harcost irányítanánk. Heti kihívások és letisztultabb felhasználói felület vár ránk.
A dinamikus történések és a random dolgok kiszámíthatatlanná teszik a karrierünket, miközben a Hall of Legends három interaktív csarnokkal vár, melyekben Alex Para, Wayi Jiang és Max Holloway szerepel, mindenki sztorijába betekintést nyerhetünk, kiderül, mi tette őket legendává.
A megjelenés sincs messze, az EA Sports UFC 6 június 19-én várható PS5-ön és Xbox Series X/S-en.





Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.