Csak 2026 márciusa után kerül a boltokba a Marvel’s Wolverine és az Intergalactic

  • Írta: zoenn
  • 2 napja
  • Megjelenés
Link másolása
A Sony elárulta, hogy ne várjuk az aktuális pénzügyi évben a Insomniac Games és a Naughty Dog következő játékát, mert leghamarabb csak 2026. március 31. után jelennek meg. Persze így sem garantál a jövő évi premier.

Eddig is kicsi volt rá az esély, hogy az aktuális pénzügyi évben megjelenik a Marvel’s Wolverine és az Intergalactic, ám most már hivatalos: csak 2026. márciusa után számíthatunk a Sony kiemelt egyjátékos címeire. A vállalat az idei Business Segment Presentation and Fireside Chat jelentésében a "közelgő" kategóriába sorolta a játékokat, azaz nem az aktuális üzleti év premierjei közé. 

Szóval az idei év főbb játéka továbbra is a Death Stranding 2: On the Beach és a Ghost of Yotei - előbbi június 26-án, utóbbi október 2-án landol a boltok polcain, ám a téli és tavaszi megjelenésekről semmi konkrétumot nem tudunk mondani. 

Persze, a Bloomberg jól értesült újságírója, Jason Schreier már korábban is arról számolt be, hogy a Naughty Dog sci-fi akció-kalandjátékára ne nagyon számítsunk 2026-ban. Könnyen lehet, hogy ez és az Insomniac 2021-ben bejelentett alkotása is csak a 2027 folyamán jut el a nagyközönséghez. 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...